Hlasování o mládežnický gól měsíce dubna

Na Facebooku slávistické mládeže můžete pomocí emoji reakcí pod příspěvkem hlasovat o mládežnický gól měsíce dubna.

Hlasování o mládežnický gól měsíce dubna bylo právě zahájeno na Facebookové stránce Slávistická mládež. Hlasování probíhá jako vždy pomocí emoji reakci na příspěvek. Reakce poslané do komentářů se nepočítají. Hlasovat můžete pro Mikuláše Hrabáka z U8, Martina Pastyříka z U14, Adama Sosnu z U15, Tomáše Jelínka z U17, Jakuba Dufka z U18 nebo pro Miloše Pudila z U19. Kdo získá váš hlas?

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články