Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

FORTUNA:LIGA

Jan Matoušek (FK Jablonec): Povedený začátek sezony zažil mladý útočník hostující v severočeském klubu, k vítězství nad Bohemians přispěl skvělým výkonem korunovaným dvěma vstřelenými góly. V prvním poločase se nejprve prosadil po úniku po levém křídle, krátce před koncem utkání pak pojistil vítězství Jablonce umístěnou hlavičkou z velkého vápna.

Jan Sýkora (FK Jablonec): V premiéře za Jablonec strávil na hřišti celých devadesát minut a spolehlivým výkonem na pozici levého obránce přispěl k jasnému vítězství a zisku prvních tří bodů do ligové tabulky.

Petar Musa (FC Slovan Liberec): Urostlý chorvatský útočník nastoupil na závěrečných dvacet šest minut duelu na hřišti Ostravy, bojovným výkonem přispěl k vstřelení vítězné branky Liberce a skalpu protivníka.

Marko Alvir (FK Příbram): Po táhlých zdravotních problémech nastoupil pětadvacetiletý Chorvat ke svému debutu ve FORTUNA:LIZE. Na hřišti vydržel více než šedesát minut, ve kterých povedenou hlavičkou na zadní tyči přihrál na jediný gól Příbrami zakončujícímu Michalu Škodovi.

Jakub Jugas (FK Jablonec) a Jan Kuchta (FC Slovan Liberec) do úvodního ligového kola nezasáhli. 

Aktuálně

V neděli od 17:00 doma proti Budějovicím

dnes
V neděli v podvečer čeká sešívané poslední zápas roku, v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY vyzvou doma České Budějovice.

FOTO: Slavia se připravuje na poslední zápas roku

včera
Sešívané, které čeká poslední zápas kalendářního roku 2019 proti Českým Budějovicím, zastihlo při pátečním tréninku husté sněžení.

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

včera
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Další články