Hromada: Jsem rád, že jsem nastoupil, ale ztráta mrzí

PRAHA/ĎOLÍČEK – Po dlouhé době nastoupil do soutěžního zápasu a vůbec poprvé se Jakub Hromada předvedl v sešívaném dresu v lize. „Po devíti týdnech jsem mohl odehrát ligové utkání. Kdyby mi to někdo řekl, nevěřil bych tomu. Z toho pohledu je to pozitivní a žene mě to k větší práci. Výsledek nás ale samozřejmě mrzí,“ uvedl po zápase střední záložník.
Jak se Hromada po dlouhé době na hřišti cítil? „V první půli to bylo super, co se týče fyzických sil. Ve druhé půli možná docházely síly. Byl to náročný zápas a těší mě, že jsem dostal šanci,“ komentoval Jakub Hromada po utkání.

„Snažili jsme se hrát aktivně během celého zápasu. Šanci jsme si vypracovali, ale bohužel jsme nevstřelili žádný gól. Nedařilo se nám vytvořit souvislý tlak, je to škoda, chtěli jsme si odvézt tři body,“ pokračoval slovenský reprezentant do 21 let.

Slávisté jsou v ligových zápasech zatím v útoku nepříliš efektivní. „Myslím, že to vnímá každý. Střelecká aktivita není taková, jakou bychom si představovali. Pracujeme na tom v tréninku a snažíme se zlepšit. Všichni věříme, že naši střeleckou smůlu prolomíme hned ve středu,“ doufá Hromada.

Ve druhé půli sešívaní tolik šancí jako v úvodu utkání neměli. „Chtěli jsme strhnout utkání na naši stranu, vstřelit gól, ale domácí dobře bránili. Bohemka měla jednu šanci, také Lašty chytil perfektně jednu střelu. Mrzí nás, že jsme naše šance neproměnili i že jsme soupeře do nějakých pustili,“ dodal středopolař.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články