Informace pro fanoušky do Karviné

Slavia jede v 16. kole FORTUNA:LIGY do Karviné a i v tomto venkovním utkání se bude spoléhat na podporu svých fanoušků. Zápas se hraje v sobotu od 14 hodin.

Prodej vstupenek

Kapacita sektoru hostů je 220 míst. Vstupenka stojí 200 korun a jejich prodej probíhá v Edenu na pokladnách u vstupu číslo 4 až do pátku. Pokud se vstupenky nevyprodají, budou k dostání v den zápasu na stadionu v Karviné.

Tribuna Sever organizuje vlakový výjezd, informace o něm naleznete  zde.

Aktuální otevírací doba

Den Datum Čas
čtvrtek 22. 11. 14:00 - 18:00
pátek 23. 11. 14:00 - 18:00

Příjezd na stadion

Pro parkování aut využijte parkoviště u obchodních center Tesco a Lidl, odkud je vzdálenost na stadion několik set metrů. Upozorňujeme, že v bezprostředním okolí stadionu nelze parkovat. Pro fanoušky hostů je určen sektor E1, kde je pokladna č. 5 a vstup na stadion. Žádáme fanoušky, aby přišli ke stadionu včas, aby se dostali do hlediště před výkopem utkání.

Bezpečnostní kontrola

Před vstupem do hlediště se všichni podrobí bezpečnostní kontrole se zvýšeným důrazem na kontrolu konzumace alkoholických nápojů a pyrotechniky. Doporučujeme nastudovat si Návštěvní řád stadionu.

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články