Informace pro fanoušky k zápasu ve Varšavě

Odvetný zápas play-off o Evropskou ligu mezi Legií Varšava a Slavií Praha se hraje 26. srpna od 21:00 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Na všechny aktuální zápasy kvalifikace Evropské ligy platí, že hostující klub nedostane obvyklý sektor hostí, ani žádné další vstupenky pro hostující fanoušky. 

Tímto rozhodnutím chce UEFA jednat zodpovědně, neboť stále platí hygienická opatření po celé Evropě, aby se zabránilo šíření infekce Covid 19. Přitom je zachována sportovní férovost, protože každý tým bude mít možnost hrát před domácími fanoušky v souladu s rozhodnutím místních odpovědných úřadů. Situace bude v příštích dnech přezkoumána pro skupinovou fázi všech tří Evropských soutěží.

Rozhodnutí platí i pro zápas Slavie ve Varšavě. Vyzýváme fanoušky aby na zápas necestovali. Legie Varšava má prodej vstupenek nastaven pro místní fanoušky a Slavia nemá nárok na žádné vstupenky pro fanoušky.

Pokud se do hlavního polského města přesto vydáte, důrazně doporučujeme chovat se nenápadně. Varujeme před chozením po městě v sešívaných symbolech a zpíváním slávistických chorálů.

Pro všechny případy bude ve městě i na stadionu přítomen SLO Slavie, tedy zaměstnanec určený pro komunikaci s fanoušky a na něj se můžete v případě potřeby obrátit na twitterovém profilu a ve facebookové skupině. Vstupenky však zařídit nemůže a neumí!

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

dnes
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články