Jakub Hromada míří na hostování do Liberce

Slovenský záložník Jakub Hromada zahájí zimní přípravu v Liberci, ve kterém by měl v jarní části soutěže hostovat.

V podzimní části sezony trápily Jakuba Hromadu zdravotní problémy, zasáhl tak jen do jednoho utkání A-týmu, v poháru odehrál celý zápas proti Vyšehradu.

„Na působení v Liberci se velmi těším. Jsem hlavně rád, že jsem nyní po zdravotní stránce v pořádku a pevně věřím, že už mám všechny zdravotní problémy za sebou. Liberec je pro mě nová výzva, na kterou se hrozně těším. Věřím, že je to správné rozhodnutí a udělám maximum, abych na jaře odehrál co nejvíc zápasů. Chci pomoci jak Liberci, tak sobě. V létě chci opět zabojovat o místo ve Slavii,“ říká slovenský záložník Jakub Hromada.

Jakub Hromada je ve Slavii od léta 2017. Za sešívané odehrál 25 soutěžních duelů, bohužel Jakuba větší část jeho působení trápili zdravotní problémy.

„Jakub má povolení se zapojit do přípravy s Libercem, se kterým administrativně finalizujeme půlroční hostování bez opce. Přejeme Kubovi, aby na severu Čech nalezl opět herní pohodu a vytížení,“ uvedl k hostování tiskový mluvčí Michal Býček.

K Liberci se na úvod přípravy připojil ze Slavie také útočník Imad Rondič, který zde absolvuje testy.

Aktuálně

Hráči na hostování: Baluta s Hromadou slaví další výhru

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Výstava fotbalových kreseb v muzeu Slavie

před 2 dny
Ještě do neděle 1. března bude v prostorách slávistického muzea probíhat výstava fotbalových kreseb a karikatur známého kreslíře Milana Kounovského.

Doba hájení mi skončila

před 2 dny
Proti Bohemians se z křídla posunul na post defenzivního záložníka, nových výzev se ale nebojí. „Doba hájení už je za mnou, jsem tu půl roku a měl bych ukázat, proč ve Slavii jsem!“ hlásí Lukáš Provod.

Další články