Jakub Hromada míří na hostování do Liberce

Slovenský záložník Jakub Hromada zahájí zimní přípravu v Liberci, ve kterém by měl v jarní části soutěže hostovat.

V podzimní části sezony trápily Jakuba Hromadu zdravotní problémy, zasáhl tak jen do jednoho utkání A-týmu, v poháru odehrál celý zápas proti Vyšehradu.

„Na působení v Liberci se velmi těším. Jsem hlavně rád, že jsem nyní po zdravotní stránce v pořádku a pevně věřím, že už mám všechny zdravotní problémy za sebou. Liberec je pro mě nová výzva, na kterou se hrozně těším. Věřím, že je to správné rozhodnutí a udělám maximum, abych na jaře odehrál co nejvíc zápasů. Chci pomoci jak Liberci, tak sobě. V létě chci opět zabojovat o místo ve Slavii,“ říká slovenský záložník Jakub Hromada.

Jakub Hromada je ve Slavii od léta 2017. Za sešívané odehrál 25 soutěžních duelů, bohužel Jakuba větší část jeho působení trápili zdravotní problémy.

„Jakub má povolení se zapojit do přípravy s Libercem, se kterým administrativně finalizujeme půlroční hostování bez opce. Přejeme Kubovi, aby na severu Čech nalezl opět herní pohodu a vytížení,“ uvedl k hostování tiskový mluvčí Michal Býček.

K Liberci se na úvod přípravy připojil ze Slavie také útočník Imad Rondič, který zde absolvuje testy.

Aktuálně

B-tým: Remíza na hřišti Admiry, trefil se Ekpai

dnes
Sešívané béčko remizovalo v prvním ligovém zápase sezony na hřišti Admiry 1:1. Jediným úspěšným střelcem Slavie se stal Ubong Ekpai.

B-tým vstoupí do sezony v neděli na půdě Admiry

včera
B-tým už v neděli vstoupí do soutěžního ročníku ČFL skupiny A. První utkání čeká sešívané s pražskou Admirou.

Taras? Teď stoper číslo 1. Fanoušci jsou jako živá voda

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vítězném utkání v Teplicích chválil Oscara, třígólového Ivana Schranze i Tarase Kačarabu. A smekl také před fanoušky, kteří na startu nové ligové sezony plní stadiony.

Další články