Jakub Hromada míří na hostování do Liberce

Slovenský záložník Jakub Hromada zahájí zimní přípravu v Liberci, ve kterém by měl v jarní části soutěže hostovat.

V podzimní části sezony trápily Jakuba Hromadu zdravotní problémy, zasáhl tak jen do jednoho utkání A-týmu, v poháru odehrál celý zápas proti Vyšehradu.

„Na působení v Liberci se velmi těším. Jsem hlavně rád, že jsem nyní po zdravotní stránce v pořádku a pevně věřím, že už mám všechny zdravotní problémy za sebou. Liberec je pro mě nová výzva, na kterou se hrozně těším. Věřím, že je to správné rozhodnutí a udělám maximum, abych na jaře odehrál co nejvíc zápasů. Chci pomoci jak Liberci, tak sobě. V létě chci opět zabojovat o místo ve Slavii,“ říká slovenský záložník Jakub Hromada.

Jakub Hromada je ve Slavii od léta 2017. Za sešívané odehrál 25 soutěžních duelů, bohužel Jakuba větší část jeho působení trápili zdravotní problémy.

„Jakub má povolení se zapojit do přípravy s Libercem, se kterým administrativně finalizujeme půlroční hostování bez opce. Přejeme Kubovi, aby na severu Čech nalezl opět herní pohodu a vytížení,“ uvedl k hostování tiskový mluvčí Michal Býček.

K Liberci se na úvod přípravy připojil ze Slavie také útočník Imad Rondič, který zde absolvuje testy.

Aktuálně

Těší mě, že jsme neztratili koncentraci

dnes
Slavia zvítězila v předposledním kole Finále F:L v Liberci 3:1. „Jsem spokojený jak s týmovým, tak individuálními výkony,“ říká Jindřich Trpišovský.

Jsme Slavia, mistr ligy. Podcenění nepřipadalo v úvahu

dnes
Jako jedna z mála stálic v základní sestavě letošní sezony nechyběl Vladimír Coufal ani ve vítězném utkání v Liberci. „Od 15. minuty jsme dobře kombinovali, měli hru pod kontrolou. Vítězství je zasloužené.“

Jasná výhra 3:1 s Libercem: Trefil se Musa, Traoré i Júsuf

dnes
V předposlední utkání letošního ročníku FORTUNA:LIGY narazila Slavia na vždy nebezpečný tým Liberce, pro něhož hrála i výhoda domácího hřiště. Platné mu to ale nebylo. Slavia jasně vyhrála 3:1.

Další články