Jan Stejskal odchází na hostování do Olomouce

Brankář Jan Stejskal odchází na roční hostování do Sigmy Olomouc. Slavia si čtyřiadvacetiletého gólmana může v zimě stáhnout zpět.

190 centimetrů vysoký brankář, který do Slavie trvale přestoupil v lednu, bude na Hané sbírat herní praxi.

„Honzovi přejeme v Olomouci hodně štěstí a věříme, že získá kýžené herní vytížení a po hostování se do Slavie vrátí ještě lepší a zkušenější,“ říká sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek. „Slavii moc držím palce, budu ji určitě pořád sledovat a s klukama a trenéry budu v kontaktu. Věřím, že se mi hostování podaří a do Slavie přijdu ještě lepší," doplňuje Jan Stejskal.

Stejskal si svůj ligový debut v červenobílém dresu připsal 23. května v utkání v Jablonci, dobrým výkonem pomohl k remíze 1:1 a udržení neporazitelnosti.

Dva starty si připsal i v MOL Cupu, nastoupil do zápasů proti Dukle a Karlovým Varům. Sešívaní pohárovou soutěž vyhráli a díky triumfu v lize a zkompletování zlatého hattricku získali po dvou letech znovu ceněný double.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

dnes
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články