Kádr pro utkání v Barceloně

Slávisty čeká ve úterý čtvrté skupinové utkání Ligy mistrů v Barceloně. Pro utkání má Jindřich Trpišovský k dispozici 22 hráčů.

Pro čtvrté skupinové utkání Ligy mistrů skupiny F proti Barceloně bude mít Jindřich Trpišovský k dispozici 22 hráčů, kteří se vměstnali na soupisku sešívaných. Slavii bude na rozdíl od prvních tří zápasových dnů chybět stoper David Hovorka, který si z ligového zápasu s Plzní odnesl vážné zranění kolene. Mimo soupisku jsou také Jakub Hromada a Jakub Hora. Ti však s týmem do Barcelony cestují.

Společně s hráči A-týmu odletí směrem barcelonské letiště El-Prat také sešívaný tým U19, který v úterý čeká utkání UEFA Youth League proti mládežnickému výběru Barcelony. Slávisté tak budou mít okamžitou možnost oplatit soupeři domácí prohru 0:4 z posledního kola.

Aktuálně

Výsledky mládeže: víkendová derby

včera
Sešívaná mládež odehrála o víkendu svá utkání. Mohli jsme vidět derby dorostů i žáků. Nejstaršímu dorostu bohužel derby nevyšlo. Podívejte se jak zápasy hodnotí trenéři a kdo vstřelil góly.

Soutěžte o lístky na Inter a další hodnotné ceny

před 2 dny
Podzim se pomalu blíží ke svému konci a to znamená jedinečnou příležitost pro focení nebo natočení zajímavých příběhů. Publikujte je na sociálních sítích s hashtagem #slavistickypodzim a vyhrajte.

Petr Ševčík poprvé v nároďáku, reprezentovat bude 11 slávistů

před 2 dny
Hned jedenáct členů slávistického áčka odcestuje na srazy svých národních týmů. Vůbec první nominace se dočkal záložník Petr Ševčík.

Další články