Kádr pro utkání v Barceloně

Slávisty čeká ve úterý čtvrté skupinové utkání Ligy mistrů v Barceloně. Pro utkání má Jindřich Trpišovský k dispozici 22 hráčů.

Pro čtvrté skupinové utkání Ligy mistrů skupiny F proti Barceloně bude mít Jindřich Trpišovský k dispozici 22 hráčů, kteří se vměstnali na soupisku sešívaných. Slavii bude na rozdíl od prvních tří zápasových dnů chybět stoper David Hovorka, který si z ligového zápasu s Plzní odnesl vážné zranění kolene. Mimo soupisku jsou také Jakub Hromada a Jakub Hora. Ti však s týmem do Barcelony cestují.

Společně s hráči A-týmu odletí směrem barcelonské letiště El-Prat také sešívaný tým U19, který v úterý čeká utkání UEFA Youth League proti mládežnickému výběru Barcelony. Slávisté tak budou mít okamžitou možnost oplatit soupeři domácí prohru 0:4 z posledního kola.

Aktuálně

Petar ukázal extratřídu! Jsem rád, že jsme to zvládli, říká Coufal

včera
Utkání v Příbrami, ve kterém Slavia nakonec zvítězila 1:0, hodnotí obránce Vladimír Coufal.„Jsem rád, že jsme to vybojovali. Bylo to velmi důležité,“ říká opora defenzivních řad.

Cenné vítězství. Výkon potřeboval jiné atributy než obvykle

před 2 dny
Sešívaní zlomili v zápase na hřišti Příbrami odpor domácích až v závěru druhého poločasu a díky gólu Petara Musy těsně zvítězili. „Je to muž okamžiku,“ říká Jindřich Trpišovský.

Moc dobře víme, o co hrajeme!

před 2 dny
Petar Musa rozhodl před koncem jediným gólem utkání o výhře v Příbrami. „Emoce byly skvělé. Moc dobře si uvědomujeme, o co hrajeme. Každá výhra je důležitá. Byl to navíc obrovsky náročný zápas,“ hodnotil po závěrečném hvizdu.

Další články