Na Chelsea budou zavřené sektory 106, 107 a 108

Slavia dostala trest od UEFA za události v Sinobo Stadium během únorového utkání s Genkem. Peníze za vstupenky budeme vracet v následujích dnech.

Zavření sektorů

Dle znění usnesení trestu budou na čtvrtfinále Evropské ligy UEFA uzavřeny sektory 106, 107 a 108 na Tribuně Sever, a navíc má klub zaplatit pokutu 32 000 €. Žádost o odložení vykonavatelnosti trestu, který nám byl uložen za prohřešky v domácím utkání s Genkem, byla zamítnuta.

Součástí trestu je i povinnost stornovat vstupenky do dotčených sektorů a peníze za ně vydané vrátit. Jelikož je zápas beznadějně vyprodaný, není možné vstupenku kompenzovat jinou vstupenkou.

Vrácení peněz

Fanoušci, kteří mají zakoupené vstupenky do sektorů 106, 107 nebo 108 na utkání nesmí a klub jim bude v následujících dnech vracet peníze. Pakliže jste vstupenky koupili online, budou se peníze vracet taktéž online na bankovní účty, ze kterých byly vstupenky placeny. Pokud jste vstupenky zakoupili na pokladnách Sinobo Stadium, obraťte se prosím na vstupenky@slavia.cz.

Peníze začneme na bankovní účty vracet od 8. dubna a vracet je budeme postupně až do 18. dubna včetně. Prosíme všechny fanoušky, kterých se tento postih týká, aby byli s vrácením vstupného trpěliví. Během výše zmíněného odbobí budou veškeré finance vráceny na příslušné bankovní účty. Pokud by se tomu tak do 19. dubna nestalo, obraťte se následně na vstupenky@slavia.cz. Děkujeme za pochopení.

Aktuálně

ČTĚTE: Informace pro fanoušky do Dortmundu

dnes
Šestý zápas ve skupině F Ligy mistrů odehraje Slavia dnes v Dortmundu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Chceme hrát jako vždy, říká trenér

včera
Sešívané v úterý večer čeká závěrečný zápas základní skupiny Ligy mistrů na hřišti Dortmundu. „Ohledně rychlostní vybavenosti to bude nejtěžší utkání," ví Jindřich Trpišovský.

Přijeli jsme budovat jméno Slavie, říká Tomáš Souček

včera
Ve úterý uzavře Slavia na půdě Dortmundu své působení v Lize mistrů: „Samozřejmě chceme bodovat," říká Tomáš Souček.

Další články