Na Chelsea budou zavřené sektory 106, 107 a 108

Slavia dostala trest od UEFA za události v Sinobo Stadium během únorového utkání s Genkem. Peníze za vstupenky budeme vracet v následujích dnech.

Zavření sektorů

Dle znění usnesení trestu budou na čtvrtfinále Evropské ligy UEFA uzavřeny sektory 106, 107 a 108 na Tribuně Sever, a navíc má klub zaplatit pokutu 32 000 €. Žádost o odložení vykonavatelnosti trestu, který nám byl uložen za prohřešky v domácím utkání s Genkem, byla zamítnuta.

Součástí trestu je i povinnost stornovat vstupenky do dotčených sektorů a peníze za ně vydané vrátit. Jelikož je zápas beznadějně vyprodaný, není možné vstupenku kompenzovat jinou vstupenkou.

Vrácení peněz

Fanoušci, kteří mají zakoupené vstupenky do sektorů 106, 107 nebo 108 na utkání nesmí a klub jim bude v následujících dnech vracet peníze. Pakliže jste vstupenky koupili online, budou se peníze vracet taktéž online na bankovní účty, ze kterých byly vstupenky placeny. Pokud jste vstupenky zakoupili na pokladnách Sinobo Stadium, obraťte se prosím na vstupenky@slavia.cz.

Peníze začneme na bankovní účty vracet od 8. dubna a vracet je budeme postupně až do 18. dubna včetně. Prosíme všechny fanoušky, kterých se tento postih týká, aby byli s vrácením vstupného trpěliví. Během výše zmíněného odbobí budou veškeré finance vráceny na příslušné bankovní účty. Pokud by se tomu tak do 19. dubna nestalo, obraťte se následně na vstupenky@slavia.cz. Děkujeme za pochopení.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Liberce

včera
Poslední výjezd v letošní sezoně nás čeká do Liberce, v neděli 5. července tam změříme síly s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

V neděli od 17:00 v Liberci

včera
Poslední venkovní utkání letošní sezony odehrají sešívaní v neděli od 17:00 na hřišti Liberce. V preview zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a záložník Patrik Hellebrand.

B-tým: V Písku výhra po penaltách

před 3 dny
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Další články