Lednová přípravná utkání na Strahově

S Ústím nad Labem a Českými Budějovicemi se sešívaní v rámci přípravy utkají 22. a 25. ledna od 13:30 na Strahově.

Mezi kondičním soustředěním ve španělské Marbelle a herním soustředěním v portugalském Lagosu čekají sešívané v Praze dvě přípravná utkání, které bude hostit strahovský stadion.

Prvním utkáním roku 2020 bude přípravné utkání proti FK Ústí nad Labem. S průběžně sedmým celkem FNL se utká Slavia ve středu 22. ledna od 13:30. Druhou prověrku před odletem do Portugalska bude představovat zápas proti SK Dynamo České Budějovice, se kterým sešívaní změří své síly v sobotu 25. ledna rovněž od 13:30.

Obě utkání vám zprostředkuje přímým přenosem Slavia TV.

Kromě těchto dvou utkání čeká sešívané před začátkem jarní části sezony ještě čtveřice přípravných zápasů v Portugalsku. Podrobnosti o soupeřích a přesných časech výkopů vám přineseme v nejbližších dnech.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články