Lístky do Boleslavi v prodeji

Vstupenky do sektoru hostů na zápas 4. kola FORTUNA:LIGY do Mladé Boleslavi jsou v prodeji na pokladnách v Edenu.

Zápas proti Mladé Boleslavi se hraje v pátek 10. srpna od 18:30.

Slavia má od Mladé Boleslavi k dispozici do prodeje 596 ks vstupenek. Cena jedné vstupenky do sektoru hostů je 180 korun a platba je možná pouze v hotovosti.

Prodej probíhá během otevírací doby na pokladnách u vstupu č. 4. Lístky se budou prodávat do čtvrtku 9. srpna 19 hodin anebo do vyprodání kapacity. V Mladé Boleslavi bude v den utkání v prodeji ještě 300 ks lístků, prodej začíná v 16:30 na pokladně u sektoru hostů.