Lístky na finále MOL Cupu vyprodány

Slavia po šestnácti letech hraje finále domácího poháru, o vítězi trofeje se rozhodne ve středu 9. května od 20:15 na stadionu Mladé Boleslavi. Vstupenky na zápas jsou již vyprodané.

Slavia dostala na finále k dispozici pro fanoušky celkem 1 876 míst na východní tribuně a další stovky vstupenek pro hráče a jejich rodiny, zaměstnance klubu a obchodní partnery. Tribuna je rozdělena na dvě části, sektory N, M a L jsou kotel, sektory K, J, I a H jsou určeny pro ostatní fanoušky Slavie. Cena vstupenky do kotle je 100 korun, mimo kotel 150 korun.

Část kapacity vstupenek byla určena pro Odbor přátel, Fanklub a Tribunu Sever pro potřeby fanoušků, kteří se přihlásili do středy na autobusové výjezdy Tribuny Sever a Fanklubu, a zároveň pro členy, kteří informaci, jak vstupenky získat, získali od svých příslušných fanouškovských organizací. Kapacita lístků pro fanouškovské organizace byla omezena kvótou určenou pro tuto část fanoušků.

Zbylá část kapacity, která byla určena pouze pro permanentkáře, byla v prodeji na pokladnách v Edenu od čtvrtka do soboty. A vyprodány už byly v pondělí i poslední vstupenky ve volném prodeji.

Aktuálně

Slavia se připojila k programu Fotbalem k přátelství

včera
Sešívaná mládež se zúčastní mezinárodního programu Fotbalem k přátelství. Červenobílé a Českou republiku bude reprezentovat čtveřice – Aneta, Mikuláš, Marek a Martin z ročníků 2006 a 2007.

Kupujte vstupenky na Olomouc

včera
V sobotu 27. dubna v 17:00 přivítáme na Sinobo Stadium tým z Olomouce. Vstupenky jsou v předprodeji online.

Kluci ukázali, že jsou velký tým

před 2 dny
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Další články