Matej Krajčík bude jíst měsíc topinky

S mužstvem je od začátku ledna, nastoupil v řadě přípravných utkání, ale gól ne a ne přijít. Novopečený slávista Matej Krajčík se dočkal až ve středu. V zápase proti Blšanům rozhodl přesnou střelou z druhé půle o vítězství svých barev. „Tomáš Kučera utekl po levé straně, nacentroval před bránu, míč prošel skrumáží až ke mně a já ho na druhé tyči trefil placírkou,“ popisoval záložník svůj úspěch.
S mužstvem je od začátku ledna, nastoupil v řadě přípravných utkání, ale gól ne a ne přijít. Novopečený slávista Matěj Krajčík se dočkal až ve středu. V zápase proti Blšanům rozhodl přesnou střelou z druhé půle o vítězství svých barev. „Tomáš Kučera utekl po levé straně, nacentroval před bránu, míč prošel skrumáží až ke mně a já ho na druhé tyči trefil placírkou,“ popisoval záložník svůj úspěch.

„Jsem rád, že mi to tam konečně spadlo, vždyť jsem zatím na gól ani nepřihrál. Důležité je, že jsme zvítězili. O to je příjemnější, že jsem skóroval já,“ zamyslel se Krajčík. „Zápisné? Něco bude, jsem přeci nováček. Honza Suchopárek mi to sečte. Moc mě to nemrzí, i když teď budu muset jíst celý měsíc topinky,“ usmíval se fotbalista.

V Blšanech, kde tým tráví další soustředění, se hráči pomalu připravují na ostrý start do jarní části sezóny. „Jsem tady poprvé, všechno je na úrovni. Ladíme formu, doufám, že se nám to povede. Atmosféra se už mění, tréninky jsou trochu jiné, začínáme rozebírat, jak hrají naši soupeři, každý cítí, že se blíží liga a poháry. Nervozita? Zatím ne, ale asi přijde.“

Ve chvílích volna neuvažuje Krajčík jen nad svou fotbalovou budoucností, ale zabývá se překvapivě i hokejem. „Hrajeme na Playstation, zápasy jsou hodně vyhecované. Teď to zkouší i Jakub Hottek, který je se mnou na pokoji, ale zatím se jen učí,“ popichuje záložník kolegu.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

před 2 dny
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

před 2 dny
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

před 2 dny
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články