Matej Krajčík bude jíst měsíc topinky

S mužstvem je od začátku ledna, nastoupil v řadě přípravných utkání, ale gól ne a ne přijít. Novopečený slávista Matej Krajčík se dočkal až ve středu. V zápase proti Blšanům rozhodl přesnou střelou z druhé půle o vítězství svých barev. „Tomáš Kučera utekl po levé straně, nacentroval před bránu, míč prošel skrumáží až ke mně a já ho na druhé tyči trefil placírkou,“ popisoval záložník svůj úspěch.
S mužstvem je od začátku ledna, nastoupil v řadě přípravných utkání, ale gól ne a ne přijít. Novopečený slávista Matěj Krajčík se dočkal až ve středu. V zápase proti Blšanům rozhodl přesnou střelou z druhé půle o vítězství svých barev. „Tomáš Kučera utekl po levé straně, nacentroval před bránu, míč prošel skrumáží až ke mně a já ho na druhé tyči trefil placírkou,“ popisoval záložník svůj úspěch.

„Jsem rád, že mi to tam konečně spadlo, vždyť jsem zatím na gól ani nepřihrál. Důležité je, že jsme zvítězili. O to je příjemnější, že jsem skóroval já,“ zamyslel se Krajčík. „Zápisné? Něco bude, jsem přeci nováček. Honza Suchopárek mi to sečte. Moc mě to nemrzí, i když teď budu muset jíst celý měsíc topinky,“ usmíval se fotbalista.

V Blšanech, kde tým tráví další soustředění, se hráči pomalu připravují na ostrý start do jarní části sezóny. „Jsem tady poprvé, všechno je na úrovni. Ladíme formu, doufám, že se nám to povede. Atmosféra se už mění, tréninky jsou trochu jiné, začínáme rozebírat, jak hrají naši soupeři, každý cítí, že se blíží liga a poháry. Nervozita? Zatím ne, ale asi přijde.“

Ve chvílích volna neuvažuje Krajčík jen nad svou fotbalovou budoucností, ale zabývá se překvapivě i hokejem. „Hrajeme na Playstation, zápasy jsou hodně vyhecované. Teď to zkouší i Jakub Hottek, který je se mnou na pokoji, ale zatím se jen učí,“ popichuje záložník kolegu.

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články