Matej Krajčík bude jíst měsíc topinky

S mužstvem je od začátku ledna, nastoupil v řadě přípravných utkání, ale gól ne a ne přijít. Novopečený slávista Matej Krajčík se dočkal až ve středu. V zápase proti Blšanům rozhodl přesnou střelou z druhé půle o vítězství svých barev. „Tomáš Kučera utekl po levé straně, nacentroval před bránu, míč prošel skrumáží až ke mně a já ho na druhé tyči trefil placírkou,“ popisoval záložník svůj úspěch.
S mužstvem je od začátku ledna, nastoupil v řadě přípravných utkání, ale gól ne a ne přijít. Novopečený slávista Matěj Krajčík se dočkal až ve středu. V zápase proti Blšanům rozhodl přesnou střelou z druhé půle o vítězství svých barev. „Tomáš Kučera utekl po levé straně, nacentroval před bránu, míč prošel skrumáží až ke mně a já ho na druhé tyči trefil placírkou,“ popisoval záložník svůj úspěch.

„Jsem rád, že mi to tam konečně spadlo, vždyť jsem zatím na gól ani nepřihrál. Důležité je, že jsme zvítězili. O to je příjemnější, že jsem skóroval já,“ zamyslel se Krajčík. „Zápisné? Něco bude, jsem přeci nováček. Honza Suchopárek mi to sečte. Moc mě to nemrzí, i když teď budu muset jíst celý měsíc topinky,“ usmíval se fotbalista.

V Blšanech, kde tým tráví další soustředění, se hráči pomalu připravují na ostrý start do jarní části sezóny. „Jsem tady poprvé, všechno je na úrovni. Ladíme formu, doufám, že se nám to povede. Atmosféra se už mění, tréninky jsou trochu jiné, začínáme rozebírat, jak hrají naši soupeři, každý cítí, že se blíží liga a poháry. Nervozita? Zatím ne, ale asi přijde.“

Ve chvílích volna neuvažuje Krajčík jen nad svou fotbalovou budoucností, ale zabývá se překvapivě i hokejem. „Hrajeme na Playstation, zápasy jsou hodně vyhecované. Teď to zkouší i Jakub Hottek, který je se mnou na pokoji, ale zatím se jen učí,“ popichuje záložník kolegu.

Aktuálně

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

dnes
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

včera
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

včera
Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Další články