Mládežnický gól měsíce ledna

Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce ledna. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Po dlouhé pauze máme zpátky možnost vyhlásit mládežnický gól měsíce. Pojďme si nejprve připomenout posledního vítěze této ankety. Poslední gól měsíce byl vyhlášen v říjnu a vítězem se stal Tobiáš Vlašánek z kategorie U12.

Mládežnický gól měsíce ledna budete moci vybrat z krásných tref slávistického B-týmu. Spouštíme hlasování pro další měsíc. Anketa MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE LEDNA právě začíná. Hlasovat můžete na facebooku Slávistická mládež pod příspěvkem pomocí emoji reakcí.

Aktuálně

Rangers FC: Ze dna k titulu po deseti letech

včera
Slávisté ve čtvrtek vyzvou skotské Rangers, kteří o víkendu oslavili první titul po deseti letech. Celek z Glasgow má jednu z nejbohatších historií ve světovém fotbale.

Výhra se štěstím, z převahy jsme měli vytěžit víc

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vybojovaném vítězství nad Baníkem Ostrava hledal příčiny nervózní druhé půle a ocenil výkon nově složené stoperské dvojice i Lukáše Masopusta.

Tři body jsou naše, druhá půle je velkou výstrahou

před 2 dny
Jan Bořil dovedl svůj tým proti Baníku Ostrava k výhře. Po závěrečném hvizdu ale úsměvy nerozdával. „Ve druhé půli jsme nehráli týmově. Museli jsme si to v kabině vyříkat,“ přiblížil chvilky po zápase kapitán sešívaných.

Další články