Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Slávisté sice domácí Maccabi Haifa přestříleli, na bod jim to ale nestačilo. Soupeř neustále hrozil, a to zejména po ztrátě míče sešívanými. „Soupeř byl velmi rychlý, a když jsme šli do útoku, nechával vepředu tři hráče. My jsme pak opakovaně špatně hlídali jejich brejky. Když padnul ten gól, tak to byla stejná situace, taky padnul z brejku,“ popsal Taras Kačaraba, v čem byli domácí silní.

Na tiskové konferenci litoval ale především toho, že Slavia nevyužila zkušeností z minulého kola Konferenční ligy v Nizozemsku. „I v zápase s Feyenoordem nám nevyšel první poločas. Nepoučili jsme se, proti Maccabi nám nevyšel znovu. Neovládali jsme hru, je to velká škoda,“ nebyl spokojen.

Ukrajinský reprezentant, který se na trávníky na vlastní riziko předčasně vrátil minulý týden po vážném zranění lebky, které utrpěl v domácím zápase proti Unionu Berlín uzavřel své odpovědi výzvou k urychlenému zlepšení. „Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme, a pak nechat na hřišti úplně všechno. Jsem ze zápasu a našeho zklamaný,“ zakončil.

Aktuálně

O návratu jsem snil. Věřím, že Slavii mám co dát

dnes
Matěj Valenta v prvním rozhovoru po svém návratu do Slavie a podpisu čtyřleté smlouvy hovořil o 3,5 letech mimo červenobílý dres, zkušenostech, které za tu dobu nasbíral nasbíral, prvním tréninku i svých ambicích.

Do Slavie se vrací odchovanec Matěj Valenta

dnes
Do Slavie přichází dvaadvacetiletý záložník Matěj Valenta. Odchovanec sešívaných, který naposledy působil v Českých Budějovicích, v Edenu podepsal smlouvu do června 2026.

Mads Emil Madsen přestupuje do Aarhusu

včera
Dánský záložník Mads Emil Madsen opouští Slavii, jeho novým působištěm bude dánský Aarhus. Madsi, děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Další články