sparta>slavia

Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Slávisté sice domácí Maccabi Haifa přestříleli, na bod jim to ale nestačilo. Soupeř neustále hrozil, a to zejména po ztrátě míče sešívanými. „Soupeř byl velmi rychlý, a když jsme šli do útoku, nechával vepředu tři hráče. My jsme pak opakovaně špatně hlídali jejich brejky. Když padnul ten gól, tak to byla stejná situace, taky padnul z brejku,“ popsal Taras Kačaraba, v čem byli domácí silní.

Na tiskové konferenci litoval ale především toho, že Slavia nevyužila zkušeností z minulého kola Konferenční ligy v Nizozemsku. „I v zápase s Feyenoordem nám nevyšel první poločas. Nepoučili jsme se, proti Maccabi nám nevyšel znovu. Neovládali jsme hru, je to velká škoda,“ nebyl spokojen.

Ukrajinský reprezentant, který se na trávníky na vlastní riziko předčasně vrátil minulý týden po vážném zranění lebky, které utrpěl v domácím zápase proti Unionu Berlín uzavřel své odpovědi výzvou k urychlenému zlepšení. „Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme, a pak nechat na hřišti úplně všechno. Jsem ze zápasu a našeho zklamaný,“ zakončil.

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články