Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc

Diváci středečního přátelského zápasu Slavie proti Ústí nad Labem vybrali skvělých dvacet tisíc korun na podporu vážně nemocného Radima Nováka.

V zápase proti Ústí nad Labem mohli diváci v rámci dobrovolného vstupného přispět na pomoc bývalému brankáři Severočechů Radimu Novákovi, kterému byla před nedávnou dobou diagnostikována vážná forma rakoviny. Slávističtí fanoušci, kteří středeční utkání na Stadionu Evžena Rošického navštívili, ve spolupráci s oběma kluby přispěli na léčbu Radima Nováka skvělou částkou 20 000 Kč! Celý výtěžek byl dnes vložen na transparentní účet založený na podporu bývalého hráče a nynějšího trenéra teplické mládeže. Radimu Novákovi také anonymně přispívají i hráči A-týmu sešívaných. Všem zúčastněným fanouškům a hráčům, kteří bývalému ligovému brankáři přispěli na léčbu, srdečně děkujeme!

Pokud jste středeční přípravné utkání s Ústím nenavštívili a chcete Radimu Novákovi pomoci, můžete poslat příspěvek na transparentní účet 4192599043/0800! Více informací naleznete zde.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články