Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc

Diváci středečního přátelského zápasu Slavie proti Ústí nad Labem vybrali skvělých dvacet tisíc korun na podporu vážně nemocného Radima Nováka.

V zápase proti Ústí nad Labem mohli diváci v rámci dobrovolného vstupného přispět na pomoc bývalému brankáři Severočechů Radimu Novákovi, kterému byla před nedávnou dobou diagnostikována vážná forma rakoviny. Slávističtí fanoušci, kteří středeční utkání na Stadionu Evžena Rošického navštívili, ve spolupráci s oběma kluby přispěli na léčbu Radima Nováka skvělou částkou 20 000 Kč! Celý výtěžek byl dnes vložen na transparentní účet založený na podporu bývalého hráče a nynějšího trenéra teplické mládeže. Radimu Novákovi také anonymně přispívají i hráči A-týmu sešívaných. Všem zúčastněným fanouškům a hráčům, kteří bývalému ligovému brankáři přispěli na léčbu, srdečně děkujeme!

Pokud jste středeční přípravné utkání s Ústím nenavštívili a chcete Radimu Novákovi pomoci, můžete poslat příspěvek na transparentní účet 4192599043/0800! Více informací naleznete zde.

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články