Nové smlouvy pro Jana Bořila a Vladimíra Coufala

Jan Bořil a Vladimír Coufal podepsali nové dlouholeté smlouvy se Slavií. Kapitán prodloužil svou budoucnost se sešívaným klubem do roku 2023, jeho kolega z opačné strany obrany do roku 2024.

Krajní obránci sešívaných a jedni z hlavních pilířů klubových úspěchů z posledních let, Jan Bořil a Vladimír Coufal, byli odměněni novými smlouvami, které svazují jejich budoucnost se Slavií. 

Kapitán a stálice na levé straně obrany, Jan Bořil, prodloužil do června 2023. Jeho kolega z pravé strany obrany, Vladimír Coufal, podepsal smlouvu s platností do června 2024.

K podpisu nových smluv došlo na herním soustředění v rakouském Laa an der Thaya, kam osobně dorazil předseda předsednictva Jaroslav Tvrdík, aby s oběma krajními obránci nové kontrakty podepsal.

V polovině minulé sezony byl Jan Bořil jmenován kapitánem, na jejím konci oslavil mistrovský titul. Ze smlouvy má tak pochopitelnou radost a těší se na společnou slávistickou budoucnost. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle. Když přišla tahle nabídka, nemohl jsem odmítnout. Jsem rád, že zde můžu další tři roky působit, a udělám všechno pro to, aby byli všichni spokojení, a to jak já, tak i klub.“

Vladimír Coufal do Slavie přestoupil v červnu 2018. Od té doby se stal téměř nenahraditelnou součástí pravé strany obrany, radoval se ze dvou titulů, výhře v poháru a postupu do čtvrtfinále Evropské ligy. „Slavia do mě vložila velkou důvěru a já udělám všechno pro to, abychom byli úspěšní alespoň jako tyto dva roky, které jsem tu zatím působil. Podpis nové smlouvy je z mé strany takovým důkazem, že pro Slavii udělám prakticky cokoliv.“

Fotogalerie

Aktuálně

Musíme se srovnat v defenzivě

22.10.2020
Trenér Jindřich Trpišovský byl po zápasu s Hapoelem Be´er Shevou hodně zklamaný. „Myslím si, že u všech gólů to byly individuální chyby.“

Musíme se poučit do dalších zápasů

22.10.2020
Lukáš Provod vstřelil v Izraeli jediný gól Slavie. ​„Nebylo to o produktivitě, bylo to o chybách," mrzí záložníka sešívaných.

Každý z nás musí mít větší chuť dát gól

22.10.2020
Sešívaní i přes značnou převahu podlehli v Izraeli domácímu Hapoelu smolně 1:3. „Nezbývá nám nic jiného, než si zápas vyhodnotit a dívat se dopředu," říká Tomáš Malínský.

Další články