Nový systém je o tréninku, příště to bude lepší, říká Tomáš Necid

ŠPANĚLSKO/LA LÍNEA – Nastoupil v prvním poločase a připsal si také první branku sešívaných. „Poprvé jsme zkoušeli nový systém… Je to o tréninku a musíme si na to zvyknout. Věřím, že to bude příště lepší,“ říká útočník Tomáš Necid.
Ještě dopoledne sešívaní na tréninku běhali a nabírali kondici, odpoledne pak nastoupili do prvního přípravného utkání. „Šli jsme do něj z plného tréninku, ale chtěli jsme ho zvládnout, což se nám nepodařilo. Poprvé jsme zkoušeli nový systém… Je to ale jen o tréninku a musíme si na to zvyknout. Věřím, že to bude příště lepší,“ říká útočník Tomáš Necid.

„Samozřejmě nás prohra mrzí, ale musíme si z toho odnést jen to pozitivní. Od toho jsou přípravné zápasy, aby se všechno ozkoušelo. Věřím, že to bude lepší a lepší,“ zdůraznil střelec první branky sešívaných.

„Jsem rád, že jsem se prosadil, jsem rád za každou branku. Danny mi to krásně přihrál a já jsem dával jen do prázdné. Měli jsme tam pak i další šance, Ruslan Mingazov šel sám na gólmana, já jsem tam měl jednu šanci, kdy mi to brankář vyrazil. Kdybychom je proměnili, tak to mohlo vypadat jinak,“ dodal útočník červenobílých.

Sešívaní mohli přidat branku i po centru Dannyho, Tomáš Necid byl ale v ofsajdu. „Danny centroval a já jsem to pak tečoval,“ objasnil situaci sešívaný forvard.

Jak se mu zatím líbí na soustředění? „Jsem spokojený, je to sice náročné, ale od toho je kondiční soustředění. Makáme, dřeme, dobře zvládáme ty dávky, co nám trenér dává. Hlavně abychom se nezranili a zvládli to ve zdraví. Tyhle dávky jsou ale potřeba. Nabereme kondici a pak začneme trénovat v Dubaji. Věřím, že tam to bude už jen s balonem,“ říká Tomáš Necid.

Fotogalerie

Aktuálně

Ženský tým hlásí čtyři posily!

včera
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

před 2 dny
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Další články