sparta>slavia

ONLINE: 0d 19:00 v Edenu s Libercem

Po reprezentační přestávce hostí slávisté v Edenu Liberec. Do branky se vrací Kolář, na stoperu hrají Kačaraba s Hromadou.

Po zranění ze zápasu v Karviné se mezi tři tyče vrací Ondřej Kolář. Stoperskou dvojici tvoří uzdravení Jakub Hromada a Taras Kačaraba, který hraje s maskou po zlomenině v obličeji. Na krajích obrany působí Alexander Bah s Oscarem. Ve středu zálohy hraje Nicolae Stanciu a Ibrahim Traoré, na levé křídlo se vrací Peter Olayinka, z pravé strany bude útočit Ivan Schranz. Poprvé v základní sestavě společně nastupuje dvojice Kuchta - Krmenčík. 

Na lavičce je připravený Michal Šmíd, který si ve 34 letech může připsat první start v A-týmu Slavie. Do zápasu může zasáhnout i Filip Horský, osmnáctiletý útočník se v letošní sezoně čtyřikrát trefil v dresu slávistického B-týmu.

Kromě dlouhodobě zraněných Hovorky a Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Tomáš Holeš, Lukáš Masopust, Petr Ševčík, Jan Bořil, Laco Takács, Ondřej Lingr a Stanislav Tecl. Kvůli červené kartě z derby nehraje Aiham Ousou.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články