ONLINE: Důležité utkání s Jabloncem, v sestavě Vyhnal

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Slavia hraje v Edenu od 18:30 veledůležité utkání se severočeským Jabloncem. V základní sestavě se poprvé po návratu do A-týmu objeví Pavel Vyhnal.
V brance pokračuje Radek Černý, obrana zůstala oproti pohárovému utkání v Brně beze změny. Bez vynucených absencí se ale neobešla záloha.

Chybí Mario Lička, který je po artroskopii kolene, a kvůli svalovým problémů také Karel Piták. Nováčkem v sestavě je Pavel Vyhnal, který začne na levé straně, ale bude to právě on, kdo by měl na hrotu nejvíce podporovat Tomáše Necida.

Dobrou zprávou je, že se po zranění vrací Damien Boudjemaa. V dnešním utkání proti Jablonci začne na lavičce.

Sestava Slavie: Černý – Dostál, Škoda, Neves, Nitrianský – Gecov, Zmrhal – Juhar, Hrubý, Vyhnal – Necid

Lavička náhradníků: Čontofalský, Prošek, Souček, Boudjemaa, Čonka, Vošahlík, SodomaAktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články