ONLINE: Důležité utkání s Jabloncem, v sestavě Vyhnal

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Slavia hraje v Edenu od 18:30 veledůležité utkání se severočeským Jabloncem. V základní sestavě se poprvé po návratu do A-týmu objeví Pavel Vyhnal.
V brance pokračuje Radek Černý, obrana zůstala oproti pohárovému utkání v Brně beze změny. Bez vynucených absencí se ale neobešla záloha.

Chybí Mario Lička, který je po artroskopii kolene, a kvůli svalovým problémů také Karel Piták. Nováčkem v sestavě je Pavel Vyhnal, který začne na levé straně, ale bude to právě on, kdo by měl na hrotu nejvíce podporovat Tomáše Necida.

Dobrou zprávou je, že se po zranění vrací Damien Boudjemaa. V dnešním utkání proti Jablonci začne na lavičce.

Sestava Slavie: Černý – Dostál, Škoda, Neves, Nitrianský – Gecov, Zmrhal – Juhar, Hrubý, Vyhnal – Necid

Lavička náhradníků: Čontofalský, Prošek, Souček, Boudjemaa, Čonka, Vošahlík, SodomaAktuálně

TOTÁLNÍ SEZONA! Znovu celé léto na Slavia TV!

dnes
Slavia má za sebou možná vůbec nejlepší sezonu v novodobé klubové historii, což si žádá netradiční zpracování. Slavia TV tak během léta přinese unikátní seriál s pohledem do zákulisí A-týmu. Je tady TOTÁLNÍ SEZONA!

Jiří Bílek o nově složeném B-týmu

dnes
Jiří Bílek představil v rozhovoru ambice a filozofii, se kterým půjde nově vzniklý B-tým do ČFL. „Jsme primárně rezervní tým a případný postup by byl strategický krok kupředu," hlásí člen sportovního vedení klubu, do jehož kompetencí právě B-tým, který v pondělí zahájil také přípravu, spadá.

FORTUNA:LIGA 2019/2020: Start ve Zlíně, derby ke konci září

včera
Rozlosování zápasů základní části FORTUNA:LIGY určilo soupeře Slavie pro ročník 2019/20.

Další články