ONLINE: Od 14:00 poslední zápas ligy

Fotbalistky Slavie čeká poslední ligové utkání na domácím hřišti v Horních Měcholupech proti Slovácku. Slávistky převezmou po utkání pohár pro mistra ligy, který si zajistily tři kola před koncem. Utkání můžeme sledovat od 14:00 živě.

Trenér Michal Kolomazník udělal v základní sestavě od posledního utkání tři změny. V bráně začíná jednička týmu Olívie Lukášová. V obraně hrají Simona Necidová, Lucie Bendová, Franny Černá a Gabriela Šlajsová. Defenzívu obstará Tereza Krejčiříková, před ní bude operovat Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Na stranách nastoupí Kristin Haugstad a Petra Divišová. Na hrotu nastoupí Tereza Kožárová.

Duel začíná ve 14:00 a můžete také sledovat živě v našem přímém přenosu.

Sestava: Lukášová, Bendová, Šlajsová, Necidová, Kožárová, Černá, Krejčiříková, Šurnovská, Haugstad, Szewieczková, Divišová

Lavička: Sladká, Pincová, Lamti, Kotiaš, Kravčuk, Veselá, Bartovičová

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články