ONLINE: Od 18:30 doma proti Baníku

Sešívaní od 18:30 v Edenu vyzvou osmý Baník Ostrava. Na stoperu poprvé od začátku spolu Simon Deli a Taras Kačaraba.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského se v rámci 22. kola FORTUNA:LIGY od 18:30 utkají s osmým týmem tabulky, Baníkem Ostrava, který se v Edenu vůbec poprvé představí pod vedením nového hlavního trenéra Ondřeje Smetany.

Nad Ondřejem Kolářem stoperskou dvojici tvoří poprvé od začátku Simon Deli s Tarasem Kačarabou, práci na krajích obrany mají na starosti Jan Bořil s Alexandrem Bahem. Ve středu hřiště operuje Lukáš Provod společně s Nicem Stanciem a Ondřejem Lingrem. Jan Kuchta na hrotu je pak ze stran podporován Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou.

Žluté karty na soupisku nevpustily Ondřeje Kúdelu, zdravotní potíže pak hned šestici hráčů – Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ibrahima Traorého, Michala Berana a brankáře Jana Stejskala s Přemyslem Kovářem. Z lavice je tak Ondřeje Koláře připraven zastoupit tentokrát osmnáctiletý Matyáš Vágner. Není ale jediným mladíkem v nominaci, po skvělém výkonu v poháru proti Karlovým Varům nechybí mezi náhradníky ani Denis Višinský.

V přímém přenosu utkání odvysílá stanice O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Deli, Bořil – Provod – Masopust, Stanciu, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Vágner, Holeš, Zima, Tecl, Sima, Oscar, Višinský

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hráči na hostování: Petar Musa poprvé skóroval

dnes
Jak se v uplynulých dvou kolech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Další články