ONLINE: Od 18:30 doma proti Baníku

Sešívaní od 18:30 v Edenu vyzvou osmý Baník Ostrava. Na stoperu poprvé od začátku spolu Simon Deli a Taras Kačaraba.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského se v rámci 22. kola FORTUNA:LIGY od 18:30 utkají s osmým týmem tabulky, Baníkem Ostrava, který se v Edenu vůbec poprvé představí pod vedením nového hlavního trenéra Ondřeje Smetany.

Nad Ondřejem Kolářem stoperskou dvojici tvoří poprvé od začátku Simon Deli s Tarasem Kačarabou, práci na krajích obrany mají na starosti Jan Bořil s Alexandrem Bahem. Ve středu hřiště operuje Lukáš Provod společně s Nicem Stanciem a Ondřejem Lingrem. Jan Kuchta na hrotu je pak ze stran podporován Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou.

Žluté karty na soupisku nevpustily Ondřeje Kúdelu, zdravotní potíže pak hned šestici hráčů – Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ibrahima Traorého, Michala Berana a brankáře Jana Stejskala s Přemyslem Kovářem. Z lavice je tak Ondřeje Koláře připraven zastoupit tentokrát osmnáctiletý Matyáš Vágner. Není ale jediným mladíkem v nominaci, po skvělém výkonu v poháru proti Karlovým Varům nechybí mezi náhradníky ani Denis Višinský.

V přímém přenosu utkání odvysílá stanice O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Deli, Bořil – Provod – Masopust, Stanciu, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Vágner, Holeš, Zima, Tecl, Sima, Oscar, Višinský

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Nikdy se nevzdáme, další zápasy musíme vyhrát

včera
Ibrahim Traoré na půdě Maccabi Haifa vedl slávisty s kapitánskou páskou. Po prohře o gól ale neměl mnoho důvodů k radosti.

Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

včera
Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Další články