ONLINE: Od 18:30 proti Brnu, v základu Jurásek

Sešívaní od 18:30 přivítají poprvé od návratu mezi elitu Zbrojovku Brno. Poprvé v základní sestavě nastoupí sedmnáctiletý Matěj Jurásek.

Pro domácí utkání 9. kola FORTUNA:LIGY proti Zbrojovce Brno učinil Jindřich Trpišovský oproti předchozímu zápasu s Nice i vzhledem k nabitému programu hned sedm změn v základní sestavě.

O bezpečí branky Ondřeje Koláře se stará obrana ve složení Jan Bořil, Ondřej Kúdela, Ondřej Karafiát a Oscar Dorley. Ve středu zálohy operuje Ibrahim Traoré společně s Ondřejem Lingrem a Nicem Stanciem, na krajích pak Lukáš Provod a Matěj Jurásek. Sedmnáctiletý ofenzivní univerzál si soutěžní debut za Slavii připsal už v minulém kole v Opavě, nyní poprvé figuruje v základní sestavě. Práci na hrotu pak od úvodu zajišťuje Petar Musa.

Matěj Jurásek není jediným mládežníkem, kterého můžeme najít na soupisce. Kromě Abdallaha Simy je na lavici náhradníků připraven také osmnáctiletý Tomáš Rigo. Zdravotní potíže naopak do hry nepustí Ladislava Takácse, Tomáše Malínského a Davida Hovorku. David Zima, Petr Ševčík a Jan Kuchta jsou zdravotně v pořádku, dostali od trenérů pro utkání s Brnem předepsaný odpočinek.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Bořil, Kúdela, Karafiát, Oscar – Traoré – Jurásek, Stanciu, Lingr, Provod – Musa
Lavička: Kovář, Holeš, Olayinka, Tecl, Sima, Masopust, Rigo

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

dnes
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články