ONLINE: Od 18:55 v Bordeaux, na hrotu Matoušek

Páté utkání základní skupiny Evropské ligy hrají sešívaní na půdě Bordeaux.

Do utkání nemohou kvůli zranění naskočit Stanislav Tecl, Jakub Hromada a Matěj Valenta. Zdravotní problémy do zápasu nepustí také Michala Frydrycha. Na soupisce pro Evropskou ligu pak nejsou Mick van Buren, Muris Mešanovič ani Jakub Jugas. 

V brance tradičně nastoupí Ondřej Kolář. Na pravý kraj obrany se po zranění vrací Vladimír Coufal, na opačném kraji vstoupí do utkání Jan Bořil a ve středu obranné řady pak dvojice Michael Ngadeu a Simon Deli.

Středovou trojici tvoří Tomáš Souček, Josef Hušbauer a před nimi pak Ibrahim Traoré. Na krajích zálohy hrají opět Miroslav Stoch a Jaromír Zmrhal.

V útoku pak naskočí střelec vítězného gólu z Kodaně Jan Matoušek.

Utkání má výkop v 18:55, živě ho přenáší stanice ČT Sport.

Sestava: Kolář - Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček, Hušbauer - Stoch, Traoré, Zmrhal - Matoušek
Lavička: Kovář - Sýkora, Olayinka, Zelený, Kudela, Baluta, Škoda

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

​Slávistická návštěva v Motole

včera
Jako tradičně v předvánočním čase si slávisté našli čas, aby navštívili dětskou Transplantační jednotku Fakultní nemocnice v Motole, kam sešívaní chodí pravidelně už přes deset let.

Informace pro fanoušky cestující do Jablonce

před 2 dny
Slavia hraje v pondělí poslední podzimní zápas Fortuna:ligy. Pokud se chystáte do Jablonce, lístky si můžete koupit od úterý na pokladnách Sinobo Stadionu.

U13: Sešívaní ovládli Bican Cup!

před 3 dny
Po sobotních bojích ve 29. ročníku turnaje Fair Play Cup v kategorii U11 se v neděli hrál ve sportovní hale v Edenu turnaj Bican Cup pro kategorii U13. Sešívaní obhájili loňské vítězství!

Další články