ONLINE: Od 19:00 v Edenu proti Baníku

Slávisté hrají od 19:00 domácí zápas 5. kola FORTUNA:LIGY proti Baníku Ostrava. Sešívání útočí na 50. ligové utkání v řadě bez porážky.

První minuty v nové sezoně zapíše proti Baníku Ostrava uzdravený kapitán Jan Bořil, stoperskou dvojici tvoří Ondřej Kúdela a Taras Kačaraba. V záloze nastoupí sedmnáctiletý záložník Daniel Samek, který se představil ve čtvrtek na posledních 23 minut v úvodním zápase play off Evropské ligy proti Legii Varšava.

Na hrotu útoku hraje Stanislav Tecl, kterého budou z pozice křídel podporovat Ivan Schranz, autor čtyř branek v dosavadním průběhu FORTUNA:LIGY, a Ubong Ekpai.

Kvůli zdravotním problémům pro dnešní zápas nejsou k dispozici vedle dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda také Peter Olayinka (poranění kotníku), Lukáš Masopust (svalové zranění), Jan Kuchta (hospitalizace v nemocnici), Srdjan Plavšić (poranění kotníku), Petr Ševčík (poranění kotníku), David Zima (poranění kotníku) a Michael Krmenčík (doléčuje svalové zranění). Útočník Petar Musa jedná o angažmá v zahraničí.

Zápas začíná v 19:00 a v přímém přenosu jej můžete sledovat na O2 TV Sport.

Sestava: Kolář - Bah, Kúdela, Kačaraba, Bořil - Hromada, Samek - Ekpai, Lingr, Schranz - Tecl
Lavička: Mandous, Holeš, Stanciu, Sima, Van Buren, Oscar, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně přítomni v Edenu a zároveň nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!