ONLINE: Od 20:00 druhé kolo skupiny o titul proti Plzni

Ve druhém kole skupiny o titul FORTUNA:LIGY přivítají sešívaní od 20:00 v Edenu plzeňskou Viktorii.

Ve druhém kole skupiny o titul FORTUNA:LIGY nastoupí sešívaní od 20:00 v Edenu v klíčovém utkání sezony proti druhé Plzni. Na rozdíl od předchozích domácích utkání se budou moct poprvé od začátku března spolehnout na podporu aspoň části sešívaných fanoušků na stadionu.

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Petara Olayniky nebyl Jindřichu Trpišovskému při volbě sestavy k dispozici pouze Tomáš Holeš, kterého do hry nepustí zranění z dopolední rozcvičky. Do základní sestavy se naopak vrátil Ondřej Kúdela, který už úspěšně doléčil zranění z utkání posledního kola základní části proti Zlínu.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 19:30.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Zima, Bořil – Ševčík, Traoré – Masopsust, Stanciu, Provod – Tecl
Lavička: Kovář, Hellebrand, Oscar, Takács, Frydrych, Júsuf, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Zápas jsme zvládli jako tým. Hráli jsme velice dobře

dnes
Po remízovém derby si čas na pár otázek našel i brankář sešívaných a dost možná i největší letošní osobnost ligy Ondřej Kolář. Ten se stal i rekordmanem v počtu vychytaných nul za sezonu. „Číslo, které jsme překonali, je neuvěřitelné,“ míní gólman.

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Obhajoba byla ještě těžší, než zisk prvního titulu

včera
Sešívaní v posledním zápase sezony remizovali se Spartou a zvedli nad hlavu pohár pro mistra ligy. „Jediná kaňka je, že jsme nevstřelili kýženou branku," říká Jindřich Trpišovský.

Další články