ONLINE: Slavia finišuje podzim v Ostravě. V základu Fialka

OSTRAVA - Od 20:15 hrají sešívaní v Ostravě proti místnímu Baníku. V sestavě se objeví ligový debutant Lukáš Fialka.
Trenér Beránek tentokrát musel udělat více vynucených změn. Kvůli karetnímu trestu nejsou k dispozici Aldo Baéz a Milan Černý, zranění jsou Martin Juhar a Jiří Bílek a nemocný je Damien Boudjemaa.

Na stoperu se tak poprvé v SYNOT lize představí devatenáctiletý Lukáš Fialka, který doplní kapitána Martina Latku. Na druhý poločas proti Hradci naváže na postu levého obránce Jan Mikula. V záloze se opět představí středové trio Zmrhal, Kodr, Kenia, ale ke změnám dojde na krajích. Na pravém křídle bude operovat Milan Nitrianský, vlevo pak Václav Prošek. Na hrotu útoku podzimní střelec Milan Škoda.

Sestava Slavie: Rakovan - Dobrotka, Latka, Fialka, Mikula - Kodr, Zmrhal - Nitrianský, Kenia, Prošek - Škoda

Lavička náhradníků: Hrubeš, Dostál, Balaj, Piták, Vukadinovič, Diop, Hrubý


Aktuálně

Všichni jsme šli za společným cílem

včera
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Bylo to sladké vítězství, usmívá se Masopust

včera
Gólem na 2:0 udělal tečku na vítězství sešívaných v domácím poháru: „Bylo to čtvrté finále, konečně bylo pro mě vítězné," těší střelce druhého gólu.

Spolu máme double!

včera
Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Ostravou 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech unikátní double!

Další články