ONLINE: Slavia finišuje podzim v Ostravě. V základu Fialka

OSTRAVA - Od 20:15 hrají sešívaní v Ostravě proti místnímu Baníku. V sestavě se objeví ligový debutant Lukáš Fialka.
Trenér Beránek tentokrát musel udělat více vynucených změn. Kvůli karetnímu trestu nejsou k dispozici Aldo Baéz a Milan Černý, zranění jsou Martin Juhar a Jiří Bílek a nemocný je Damien Boudjemaa.

Na stoperu se tak poprvé v SYNOT lize představí devatenáctiletý Lukáš Fialka, který doplní kapitána Martina Latku. Na druhý poločas proti Hradci naváže na postu levého obránce Jan Mikula. V záloze se opět představí středové trio Zmrhal, Kodr, Kenia, ale ke změnám dojde na krajích. Na pravém křídle bude operovat Milan Nitrianský, vlevo pak Václav Prošek. Na hrotu útoku podzimní střelec Milan Škoda.

Sestava Slavie: Rakovan - Dobrotka, Latka, Fialka, Mikula - Kodr, Zmrhal - Nitrianský, Kenia, Prošek - Škoda

Lavička náhradníků: Hrubeš, Dostál, Balaj, Piták, Vukadinovič, Diop, Hrubý


Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články