ONLINE: Slavia hostí v Edenu Kodaň

Ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy se Slavia v Edenu utká s Kodaní. Sešívaní budou chtít navázat na předchozí zápas evropského poháru, ve kterém na půdě dánského soupeře zvítězili 1:0.

Do utkání nebudou moci oproti derby zasáhnout Ondřej Kúdela a Vladimír Coufal, Josef Hušbauer je připraven na lavičce náhradníků. Dále scházejí zranění Lukáš Pokorný, Stanislav Tecl, Mick van Buren a Jakub Hromada. Jakub Jugas a Muris Mešanovič nejsou na soupisce pro Evropskou ligu.

Branku bude hájit Ondřej Kolář. Vladimíra Coufala nahradí na pravém kraji obrany Michal Frydrych, ve stoperské dvojici pak místo Ondřeje Kúdely nastoupí Simon Deli, druhým stoperem je Michael Ngadeu. Nalevo hraje Jan Bořil.

Místo Josefa Hušbauera se ve středu zálohy představí Jan Sýkora, spolu s ním dále Tomáš Souček a Ibrahim Traoré. Kraje záložní řady patří Miroslavu Stochovi a Jaromíru Zmrhalovi.

V útoku se bude rvát Peter Olayinka.

Mezi náhradníky je kromě výše zmíněného Josefa Hušbauera ještě náhradní brankář Přemysl Kovář, Jaroslav Zelený, Jan Matoušek, Alex Baluta, Milan Škoda a také osmnáctiletý kapitán slávistického dorostu Tomáš Vlček, kterého fanoušci už měli možnost vidět na hřišti v pohárovém zápase s Ústím nad Labem.

Sestava: Kolář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Traoré – Stoch, Sýkora, Zmrhal – Olayinka
Náhradníci: Kovář – Hušbauer, Zelený, Matoušek, Baluta, Škoda, T. Vlček

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE:

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články