ONLINE: Velký zápas proti Leicesteru od 18:55

Slavia hraje ve čtvrtek od 18:55 v rámci round of 32 Evropské ligy na domácí půdě proti anglickému Leicesteru.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti poslednímu utkání s Pardubicemi dvě změny. David Zima nahradí ve středu obrany Simona Deliho a Jan Bořil se vrací na levou stranu defenzivy místo Oscara Dorleyho.

Obrannou čtveřici doplní zprava Alexander Bah a Ondřej Kúdela. Na pozici defenzivních štítů opět hrají Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. V útočném záložním triu začnou stejně jako v posledních utkáních Abdallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. V útoku nastoupí tradičně Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Júsuf Hilál, Mick van Buren, Stanislav Tecl a David Hovorka, který ve středu úspěšně absolvoval operaci zkříženého vazu v koleni.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice ČT Sport, studio začíná v 18:20.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Zima, Bořil – Holeš, Provod – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Stejskal, Kovář, Deli, Oscar, Traoré, Masopust, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Rangers FC: Ze dna k titulu po deseti letech

včera
Slávisté ve čtvrtek vyzvou skotské Rangers, kteří o víkendu oslavili první titul po deseti letech. Celek z Glasgow má jednu z nejbohatších historií ve světovém fotbale.

Výhra se štěstím, z převahy jsme měli vytěžit víc

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vybojovaném vítězství nad Baníkem Ostrava hledal příčiny nervózní druhé půle a ocenil výkon nově složené stoperské dvojice i Lukáše Masopusta.

Tři body jsou naše, druhá půle je velkou výstrahou

před 2 dny
Jan Bořil dovedl svůj tým proti Baníku Ostrava k výhře. Po závěrečném hvizdu ale úsměvy nerozdával. „Ve druhé půli jsme nehráli týmově. Museli jsme si to v kabině vyříkat,“ přiblížil chvilky po zápase kapitán sešívaných.

Další články