ONLINE: od 18:30 doma proti Jablonci

Slavia se v neděli od 18:30 utká s Jabloncem, aktuálně druhým týmem ligové tabulky.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v základní sestavě pouze jedinou změnu oproti minulému zápasu se Zlínem. Místo zraněného Davida Hovorky se po několikazápasové pauze vrací do sestavy David Zima. V bráně začne Ondřej Kolář. 

Na pravé obraně nastoupí Alexander Bah, na levé Jan Bořil, stoperskou dvojici s Davidem Zimou utvoří Ondřej Kúdela. Defenzivní záložníci budou stejně jako minule Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. V útočném záložním triu startují Abdallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. V útoku tradičně nastupuje Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Júsuf Hilál, David Hovorka a Lukáš Masopust.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 18:00.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Zima, Bořil – Holeš, Provod, Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Oscar, Hromada, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Další články