Od 17:30 finále poháru žen proti Spartě

Slávistky čeká po zisku mistrovského titulu finále Poháru žen FAČR! Naše fotbalistky nastoupí na Proseku proti rivalovi ze Sparty a budou chtít získat double! Utkání se hraje od 17:30 a můžete ho sledovat v přímém přenosu.

Pro finálové utkání sezony udělal trenér Michal Kolomazník jednu nucenou změnu, vyloučenou Tereza Krejčiříkovou z posledního zápasu proti Slovácku nahradí  mladá Lucie Bendová. V bráně nastupuje jistota Olívie Lukášová, na levém kraji obrany začne Gabriela Šlajsová, na pravé straně hraje Denisa Veselá. Ve stoperské dvojic se vedle sebe postaví Diana Bartovičová a Simona Necidová. Ve středu hřiště nastoupí jako defenzivní štít mladá Lucie Bendová, ofenzivní střed bude tvořit Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Na krajích nastupuje Kristin Haugstad a Franny Černá, v útoku budeme spoléhat na Roksolanu Kravčuk.

Utkání začíná v 17:30 a můžete ho sledovat v přímém přenosu.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Šlajsová, Veselá, Černá, Haugstad, Bendová, Szewieczková, Šurnovská, Kravčuk

Lavička: Sladká, Kotiaš, Vithová, Divišová, Kožárová, Pincová, Lamti

Aktuálně

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

dnes
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 2 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

​Informace k přípravným zápasům Slavie v Rakousku

před 3 dny
V průběhu druhého soustředění v rakouském Aigenu odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského tři přípravná utkání. Přečtěte si důležité informace k těmto duelům.

Další články