Ondřej Kúdela a Ibrahim Traoré prodloužili smlouvy

Dvě z klíčových opor sešívaného kádru, Ondřej Kúdela a Ibrahim Traoré, prodloužili smlouvy se Slavií. Nové kontrakty jsou platné do léta 2022.

Obránce Ondřej Kúdela přišel do Slavie před dvěma lety, na jaře roku 2017, z libereckého Slovanu. Po složitějších začátcích se napevno usadil v základní jedenáctce sešívaných a v probíhající sezoně patří k nejvytěžovanějším hráčům týmu. Čerstvý člen Klubu ligových legend nastoupil za Slavii zatím k 61 soutěžním utkáním, ve kterých si kromě skvěle plněných defenzivních povinností připsal i pět vstřelených branek. S prodloužením stávající smlouvy o další dvě sezony je dvaatřicetiletý obránce nadmíru spokojen. „Vážím si toho, že jsme se dohodli a budu ve Slavii pokračovat. Jsem za to šťastný," říká Ondřej Kúdela. A jaké má pro následující dvě sezony v sešívaném dresu cíle? „Pokud možno se udržet v základu, být zdravý a předvádět co nejlepší výkony, možná ještě lepší, než jsem podával doposud," přeje si opora slávistické defenzivy a český reprezentant.

Novou nabídku smlouvy si ve Slavii vysloužil i záložník Ibrahim Traoré, kterému skvělé výkony v sešívaném dresu v uplynulém roce vynesly i premiérovou pozvánku do hvězdami nabité reprezentace Pobřeží Slonoviny. „Jsem šťastný, že tady mohu být, se všemi zde vycházím skvěle," říká urostlý středopolař, který do Slavie přišel v létě minulého roku a za tu dobu stihl naskočit do 53 soutěžních zápasů. „Můj cíl zůstává stále stejný, chci se zlepšovat a být užitečný pro tým. Neustále se musím zlepšovat," ví Ibrahim Traoré, který, stejně jako Ondřej Kúdela, spojil svoji budoucnost se Slavií až do léta roku 2022. 

Aktuálně

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

dnes
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Úžasná zkušenost a skvělí fanoušci, říká novic Zima

včera
V Edenu hrál za sešívané úplně poprvé a navíc na postu, který mu není vlastní. I tak David Zima v záloze obstál a pomohl porazit Opavu 2:0. ​„Pro mě je to úžasná zkušenost," řekl.

Tým má obrovský potenciál, těší trenéra

včera
Sešívaní zvítězili v prvním domácím zápase roku nad Opavou 2:0. ​„Jsem rád za dílčí věci, v organizaci hry nás ale ještě čeká hodně práce," říká Jindřich Trpišovský.

Další články