Otevíráme Slavia Museum a Stadium Tour!

Přijďte si prohlédnout mistrovský pohár a další artefakty související se ziskem 20. mistrovského titulu! V sobotu 11. července znovu otevíráme Slavia Museum a Stadium Tour.

O řadu nových exponátů se rozrostla Galerie dresů, nová unikátní videa si zase můžete prohlédnout na obrazovkách i videowall.

Prostory muzea a stadionu byly pro návštěvníky uzavřeny od začátku března na základě opatření souvisejících s koronavirem.

Slavia Museum bude o víkendu otevřeno v sobotu 11. července a v neděli 12. července od 10 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Vouchery na vstup do Slavia Museum s platností do 31. března 2020 a 30. dubna 2020 zakoupené přes SLEVOMAT budou automaticky prodlouženy do 31. prosince 2020. To se týká i Dárkových poukazů, které byly a jsou v prodeji ve Fanshopu Slavie.

Stadium Tour Edenem zahrnuje jedenáct stanovišť. Nahlédněte do hráčské šatny, kde se převlékaly hvězdy Barcelony, Borussie Dortmund nebo Chelsea, vyzkoušejte si pohled na hřiště ze střídačky jako hráč Slavie, objevte prostory pro tiskové konference a rozhovory fotbalistů s médii, projděte se prezidentskou chodbou nebo si prohlédněte hrací plochu a zázemí z nejvyššího patra stadionu. Součástí Stadium Tour je prohlídka největšího fotbalového muzea v Česku. Výstavní prostory se nacházejí ve dvou podlažích, galerie unikátních fotbalových a sortovních dresů sahá až do čtvrtého patra. Z prohlídky muzea a stadionu si můžete kromě jedinečného zážitku odnést zdarma památeční fotografii ze samoobslužného fotokoutku.

Otevírací doba Slavia Museum a Stadium Tour

  • PÁTEK 10:00 - 18:00
  • SOBOTA 10:00 - 18:00
  • NEDÉLE 10:00 - 18:00

V den domácího zápasu Slavie jsou prostory muzea z provozních důvodů uzavřeny. Následující den po domácím zápase Slavie může být otevírací doba muzea upravena.

Vstupenky do Slavia Museum a Stadium Tour zakoupíte zde

Aktuálně

Tomáš Souček opanoval anketu Zlatý míč ČR

dnes
Tomáš Souček získal Zlatý míč pro nejlepšího českého hráče uplynulé sezony.

Sešívaní odjeli na herní soustředění

včera
Sešívaní v úterý ráno odjeli na herní soustředění do rakouského Laa an der Thaya. Do užšího kádru, který odehraje čtyři utkání, se vešlo 28 hráčů.

Utkání v Rakousku kvůli COVID bez diváků

včera
Sešívané čekají v období od 5. do 14. srpna čtyři přípravná utkání. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci se zápasy odehrají bez diváků.

Další články