Poděkujte tátovi v rámci Víkendu otců

Speciální ligové kolo si přichystaly kluby dvou nejvyšších českých fotbalových soutěží na nadcházející víkend. Slavia se zapojila do tradiční akce Ligové fotbalové asociace a všech klubů HET ligy i Fortuna národní ligy už v průběhu týdne.
Fanoušci mohli zasílat fotografie se svým tátou a příběhem, kdy je vzal poprvé na Slavii. Ty nejlepší příběhy jsme vybrali do magazínu Poločas. Oslovili jsme také fanoušky, jejichž příspěvky zaujaly ostatní na sociálních sítích, kde je sdíleli s hashtagem #statounaslavii. Ti vyhráli nejen dvě vstupenky na nedělní zápas na Slovácko, ale také možnost jít se svým tátou před utkáním na hrací plochu, kde budou mávat slávistickými vlajkami.

Vaše fotografie a videa budeme také sdílet v neděli na velkoplošné obrazovce stadionu, pokud jste tak ještě svůj příběh neposlali, máte poslední možnost, a to buď v komentářích na Facebooku Slavie nebo na Twitteru a Instagramu s hashtagem #statounaslavii.Kromě fanoušků jsme se také zeptali našich hráčů, kteří jsou již sami tátové, jak je samotné změnilo otcovství, co je ve výchově dětí nejdůležitější a jak je inspiroval jejich táta. Jejich příběhy si tak můžete přečíst v zápasovém magazínu Poločas.

V rámci ligového projektu si pak můžete vyzvednout u vchodů na stadion placky „Díky táto,“ a soutěžit o víkendový pobyt v hodnotě deset tisíc korun.

Ligová fotbalová asociace se navíc rozhodla podpořit při tomto Víkendu otců Linku bezpečí a upozornit na její význam. Linka bezpečí je nejdéle fungující dětskou krizovou linkou v České republice. Na bezplatném telefonním čísle 116 111 poskytuje kvalitní a snadno dostupnou pomoc dětem a studentům, kteří se nacházejí v náročných životních situacích nebo řeší každodenní problémy a starosti. Obracet se na ni mohou lidé také prostřednictvím emailu nebo chatu.

Linka bezpečí denně přijme více než 400 dětských hovorů. Nejčastějšími tématy jsou vztahové problémy, závažná osobní témata, otázky sexuálního vyzrávání, šikana, týrání a sebepoškozování. Linka bezpečí současně provozuje Rodičovskou linku určenou nejen rodičům, ale všem dospělým se starostí o dítě.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

před 2 dny
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

před 2 dny
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

před 2 dny
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články