Přestup Milana Černého dotažen, Slavia uvolnila transferkartu

Záložník Milan Černý se stal definitivně hráčem tureckého Sivassporu. Všechny administrativní a finanční záležitosti týkající se jeho přestupu byly v průběhu...

Záložník Milan Černý se stal definitivně hráčem tureckého Sivassporu. Všechny administrativní a finanční záležitosti týkající se jeho přestupu byly v průběhu tohoto týdne dotaženy, Slavia uvolnila jeho transferkartu a Milan Černý může v Turecku začít hrát.

Milan Černý se v tureckém Sivassporu připravoval od začátku července, s klubem se dohodl na tříleté smlouvě. Je odchovancem Slavie, kde začal v roce 1996 s fotbalem, v sezoně 2004/2005 prožil ligovou premiéru. V Turecku ho čeká první zahraniční angažmá.

 

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články