Proběhl nábor do slávistických školiček

V úterý 25. a ve čtvrtek 27. května proběhl v tréninkovém centru v Horních Měcholupech nábor do slávistických školiček. Nábor byl značně ovlivněn pandemickou situací.

Tradiční nábor do mládežnické akademie pro hráče a hráčky ve věku od šesti do třinácti let se bude konat, dle vládních opatření, nejdříve v září. Tento týden ovšem proběhl nábor do slávistických školiček pro děti narozené v letech 2015 – 2017. Aby se předešlo shromažďování většího počtu osob, proběhl nábor do školiček ve dvou dnech. Na 60 dětí si mohlo se slávistickými trenéry vyzkoušet pohybové hry, opičí dráhy a také fotbal malé formy.

Projekt školiček funguje především v našich partnerských klubech, kterých je v současné době 24. SK Slavia Praha spustila projekt školiček v roce 2018. Od září 2020 funguje v rámci tohoto projektu osm školiček, konkrétně v Březiněvsi, Nových Butovicích, Psárech, Edenu, Horních Měcholupech, Braníku, Hájích a v Záběhlicích. Školičky jsou pod vedením kvalifikovaných trenérů z mládežnické akademie SK Slavia Praha a věnují se především pohybové průpravě. Děti se ale ve školičkách pomalu seznamují i s fotbalovým míčem. Kluci i holky ze školiček budou moci následně od kategorie U7 pokračovat v našich partnerských klubech. Ti nejtalentovanější budou vybráni do přípravky SK Slavia Praha U7.

Fotogalerie

Aktuálně

Informace pro fanoušky na DERBY

včera
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

včera
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové ve volném prodeji

včera
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Další články