Proběhl nábor do slávistických školiček

V úterý 25. a ve čtvrtek 27. května proběhl v tréninkovém centru v Horních Měcholupech nábor do slávistických školiček. Nábor byl značně ovlivněn pandemickou situací.

Tradiční nábor do mládežnické akademie pro hráče a hráčky ve věku od šesti do třinácti let se bude konat, dle vládních opatření, nejdříve v září. Tento týden ovšem proběhl nábor do slávistických školiček pro děti narozené v letech 2015 – 2017. Aby se předešlo shromažďování většího počtu osob, proběhl nábor do školiček ve dvou dnech. Na 60 dětí si mohlo se slávistickými trenéry vyzkoušet pohybové hry, opičí dráhy a také fotbal malé formy.

Projekt školiček funguje především v našich partnerských klubech, kterých je v současné době 24. SK Slavia Praha spustila projekt školiček v roce 2018. Od září 2020 funguje v rámci tohoto projektu osm školiček, konkrétně v Březiněvsi, Nových Butovicích, Psárech, Edenu, Horních Měcholupech, Braníku, Hájích a v Záběhlicích. Školičky jsou pod vedením kvalifikovaných trenérů z mládežnické akademie SK Slavia Praha a věnují se především pohybové průpravě. Děti se ale ve školičkách pomalu seznamují i s fotbalovým míčem. Kluci i holky ze školiček budou moci následně od kategorie U7 pokračovat v našich partnerských klubech. Ti nejtalentovanější budou vybráni do přípravky SK Slavia Praha U7.

Fotogalerie

Aktuálně

Horní Měcholupy v novém: Je radost se o areál starat!

včera
Tréninkový areál Slavie v Horních Měcholupech dostal nový kabát. Co na to říká Daniel Vilhelm, bývalý hráč sešívaných, který zde v současné době působí jako správce?

HATT21CK heroes! Slávisté, kteří zkompletovali zlatý hattrick

před 2 dny
Podívejte se na všech 36 neporažených hrdinů, kteří v sezoně 2020/21 pomohli Slavii k zisku třetího mistrovského titulu v řadě, čtvrtého za posledních pět let a 21. celkově. Sešívaní navíc domácí soutěží prošli bez jediné porážky!

B-tým po otočce slaví výhru 4:3

před 3 dny
Slavistický B-tým otočil v závěru přípravné utkání s Živanicemi a zvítězil 4:3!

Další články