Prodej vstupenek do Kyjeva

Lístky do sektoru hostů na odvetu 3. předkola Ligy mistrů v Kyjevě jsou v prodeji na pokladnách v Edenu. Cena vstupenky je 50 korun.

Prodej vstupenek

Pro fanoušky hostujícího týmu je vyhrazena kapacita 3 075 míst v sektorech 1, 3, 5 a 7. Vstupenky do sektoru hostů stojí 50 korun. Počet lístků, které si může koupit jedna osoba, není omezen. Platba je možná pouze v hotovosti.

Prodej lístků probíhá na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 během otevírací doby. Poslední možnost koupit si lístky bude v pátek 10. srpna.

V Kyjevě se lístky do sektoru hostů nebudou vůbec prodávat, využijte tedy možnosti koupit si je v předprodeji.

Otevírací doba pokladen (vstup č. 4):

čtvrtek 2. srpna 12:00 - 18:00
pátek 
3. srpna         10:00 - 20:00
sobota 4. srpna     ZAVŘENO
neděle 5. srpna ZAVŘENO
pondělí    
6. srpna         12:00 - 18:00
úterý 7. srpna      10:00 - 20:30
středa 8. srpna 16:00 - 19:00
čtvrtek 9. srpna         16:00 - 19:00
pátek 10. srpna      16:00 - 19:00


Organizační pokyny

Pokud se chystáte Slavii podpořit do Kyjeva, máme pro vás upozornění týkající se cesty. Pro vstup na Ukrajinu je nutné mít cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po vstupu do země, není možné cestovat na občanský průkaz.

V případě, že se chystáte na Ukrajinu autem nebo autobusem, tak lze očekávat osmi až desetihodinové fronty na polsko-ukrajinských a slovensko-ukrajinských hranicích, vyrazte tedy včas.

Doporučujeme sjednat si cestovní pojištění s vyšším pojistným krytím pro případ úrazu nebo nutnosti ošetření v nemocnici s nadstandardní péčí.

Další informace k režimu zápasu a doporučení na chování v Kyjevě přineseme před utkáním.

Vstup s vlajkami

Pokud si berete vlajku, je třeba ji dopředu nahlásit ke schválení. Schválení proběhne dopoledne v den zápasu, fotku vlajky pošlete do neděle 12. srpna 12:00 na email jana.kaufnerova@slavia.cz.

Aktuálně

Poslední krok je nejtěžší, ale v postup pevně věříme

dnes
Ve čtvrtek od 21:00 čeká sešívané rozhodující duel proti Zenitu o postup do jarních bojů Evropské ligy. A trenér Jindřich Trpišovský i záložník Josef Hušbauer věří, že Slavia poslední krok zvládne.

Poslední domácí zápas roku 2018 se Zenitem!

dnes
Slavii čeká poslední zápas ve skupině Evropské ligy UEFA! Ve čtvrtek 13. prosince se utká se Zenitem Petrohrad, který už má jisté první místo ve skupině. O druhé postupové místo budou na domácím hřišti v Edenu bojovat fotbalisté Slavie. Zápas začíná ve 21 hodin.

​Slávistická návštěva v Motole

včera
Jako tradičně v předvánočním čase si slávisté našli čas, aby navštívili dětskou Transplantační jednotku Fakultní nemocnice v Motole, kam sešívaní chodí pravidelně už přes deset let.

Další články