Prodej vstupenek do Kyjeva

Lístky do sektoru hostů na odvetu 3. předkola Ligy mistrů v Kyjevě jsou v prodeji na pokladnách v Edenu. Cena vstupenky je 50 korun.

Prodej vstupenek

Pro fanoušky hostujícího týmu je vyhrazena kapacita 3 075 míst v sektorech 1, 3, 5 a 7. Vstupenky do sektoru hostů stojí 50 korun. Počet lístků, které si může koupit jedna osoba, není omezen. Platba je možná pouze v hotovosti.

Prodej lístků probíhá na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 během otevírací doby. Poslední možnost koupit si lístky bude v pátek 10. srpna.

V Kyjevě se lístky do sektoru hostů nebudou vůbec prodávat, využijte tedy možnosti koupit si je v předprodeji.

Otevírací doba pokladen (vstup č. 4):

čtvrtek 2. srpna 12:00 - 18:00
pátek 
3. srpna         10:00 - 20:00
sobota 4. srpna     ZAVŘENO
neděle 5. srpna ZAVŘENO
pondělí    
6. srpna         12:00 - 18:00
úterý 7. srpna      10:00 - 20:30
středa 8. srpna 16:00 - 19:00
čtvrtek 9. srpna         16:00 - 19:00
pátek 10. srpna      16:00 - 19:00


Organizační pokyny

Pokud se chystáte Slavii podpořit do Kyjeva, máme pro vás upozornění týkající se cesty. Pro vstup na Ukrajinu je nutné mít cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po vstupu do země, není možné cestovat na občanský průkaz.

V případě, že se chystáte na Ukrajinu autem nebo autobusem, tak lze očekávat osmi až desetihodinové fronty na polsko-ukrajinských a slovensko-ukrajinských hranicích, vyrazte tedy včas.

Doporučujeme sjednat si cestovní pojištění s vyšším pojistným krytím pro případ úrazu nebo nutnosti ošetření v nemocnici s nadstandardní péčí.

Další informace k režimu zápasu a doporučení na chování v Kyjevě přineseme před utkáním.

Vstup s vlajkami

Pokud si berete vlajku, je třeba ji dopředu nahlásit ke schválení. Schválení proběhne dopoledne v den zápasu, fotku vlajky pošlete do neděle 12. srpna 12:00 na email jana.kaufnerova@slavia.cz.

Aktuálně

Černý a Střihavka: Vzpomínky na poslední pohárové jaro

včera
Na poslední jarní vystoupení Slavie v evropských pohárech z roku 2008 vzpomínají David Střihavka a Radek Černý.

Posila slávistek Franny Černá!

včera
Slávistky vítají novou posilu. Do konce sezony přichází z chicagské DePaul University talentovaná útočnice, Franny Černá!

Do Belgie v červenobílém!

včera
Velké překvapení čekalo nejen na hřáče při úterním odletu do Belgie. U terminálu 3 Letiště Václava Havla bylo totiž na cestu připraveno letadlo v klubovém designu.

Další články