Prodej vstupenek do Kyjeva

Lístky do sektoru hostů na odvetu 3. předkola Ligy mistrů v Kyjevě jsou v prodeji na pokladnách v Edenu. Cena vstupenky je 50 korun.

Prodej vstupenek

Pro fanoušky hostujícího týmu je vyhrazena kapacita 3 075 míst v sektorech 1, 3, 5 a 7. Vstupenky do sektoru hostů stojí 50 korun. Počet lístků, které si může koupit jedna osoba, není omezen. Platba je možná pouze v hotovosti.

Prodej lístků probíhá na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 během otevírací doby. Poslední možnost koupit si lístky bude v pátek 10. srpna.

V Kyjevě se lístky do sektoru hostů nebudou vůbec prodávat, využijte tedy možnosti koupit si je v předprodeji.

Otevírací doba pokladen (vstup č. 4):

čtvrtek 2. srpna 12:00 - 18:00
pátek 
3. srpna         10:00 - 20:00
sobota 4. srpna     ZAVŘENO
neděle 5. srpna ZAVŘENO
pondělí    
6. srpna         12:00 - 18:00
úterý 7. srpna      10:00 - 20:30
středa 8. srpna 16:00 - 19:00
čtvrtek 9. srpna         16:00 - 19:00
pátek 10. srpna      16:00 - 19:00


Organizační pokyny

Pokud se chystáte Slavii podpořit do Kyjeva, máme pro vás upozornění týkající se cesty. Pro vstup na Ukrajinu je nutné mít cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po vstupu do země, není možné cestovat na občanský průkaz.

V případě, že se chystáte na Ukrajinu autem nebo autobusem, tak lze očekávat osmi až desetihodinové fronty na polsko-ukrajinských a slovensko-ukrajinských hranicích, vyrazte tedy včas.

Doporučujeme sjednat si cestovní pojištění s vyšším pojistným krytím pro případ úrazu nebo nutnosti ošetření v nemocnici s nadstandardní péčí.

Další informace k režimu zápasu a doporučení na chování v Kyjevě přineseme před utkáním.

Vstup s vlajkami

Pokud si berete vlajku, je třeba ji dopředu nahlásit ke schválení. Schválení proběhne dopoledne v den zápasu, fotku vlajky pošlete do neděle 12. srpna 12:00 na email jana.kaufnerova@slavia.cz.

Aktuálně

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

včera
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Teď se ukáže, jak jsme silní, ví trenér

před 2 dny
„Výsledek je pro nás strašné zklamání, stejně tak i výkon v první půli. Od první minuty se to pro nás neodvíjelo dobře. Musíme se omluvit početné návštěvě za výsledek a náš výkon,“ říká po prohře s Jabloncem trenér Trpišovský.

Chyběl pohyb a důraz, mrzí Milana Škodu

před 2 dny
Milan Škoda mohl srovnat stav zápasu s Jabloncem na 1:1, pokutový kop ale neproměnil. „Kdybych penaltu dal, tak jsme to ještě otočili," kál se útočník sešívaných.

Další články