Prodlužujeme spolupráci s programem XPS

Slávistická mládež prodlužuje spolupráci s analytickým softwarem XPS Network. V tomto programu trenéři všech kategorií naleznou databázi a informace o všech hráčích, ale také přehled všech tréninkových jednotek v grafickém zpracování.

Mládežnická akademie spolupracuje s programem XPS od Sideline Sports už od roku 2017.

„Původně jsme hledali server pro ukládání dat o našich hráčích a týmech a také software pro vytváření tréninků a analýzu hry,“ říká trenér U19 a klubový XPS konzultant  Matěj Laža.

„Rozšíření spolupráce mezi Slavií a XPS je jasným důkazem naší spokojenosti se softwarem. Úspěšně splňuje všechny naše vysoké požadavky na koučovací procesy, a proto jsme nadšeni, že v této spolupráci budeme pokračovat alespoň dalších 5 let. Zpočátku jsme XPS používali pouze v juniorské a seniorské kategorii, postupem času se ale software stal užitečným pro všechny kategorie od přípravek až po náš seniorský tým. Díky tomu jsme vytvořili velkou databázi tréninkových cvičení a šablony, které můžeme sdílet napříč všemi kategoriemi,“ popisuje spolupráci Matěj Laža

Program XPS je klubový software, díky kterému mají trenéři přístup k informacím o všech hráčích napříč kategoriemi. V softwaru trenéři naleznou také databázi všech tréninkových jednotek, včetně digitálně grafického zpracování tréninkové jednotky. Trenéři tak mohou zasílat individuální tréninkové plány každému hráči zvlášť v souvislosti s jeho zdravotním stavem, fyzickým vytížením i časovými možnostmi.

„Jsme opravdu rádi, že si zachováme důvěru Slavie Praha, která je naším klientem již více než 3 roky. Pětileté prodloužení je pro nás v Sideline Sports hrdým okamžikem, protože ukazuje naši schopnost pomoci klubu této velikosti. Slavia je komplexní uživatel, který pracuje s většinou funkcí XPS při plánování, budování tréninkové databáze, monitoringu nebo video analýze,“ dodává k prodloužení spolupráce obchodní zástupce Sideline Sport pro Česko a Slovensko Jiří Jakoubek.


Aktuálně

Rangers FC: Ze dna k titulu po deseti letech

včera
Slávisté ve čtvrtek vyzvou skotské Rangers, kteří o víkendu oslavili první titul po deseti letech. Celek z Glasgow má jednu z nejbohatších historií ve světovém fotbale.

Výhra se štěstím, z převahy jsme měli vytěžit víc

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vybojovaném vítězství nad Baníkem Ostrava hledal příčiny nervózní druhé půle a ocenil výkon nově složené stoperské dvojice i Lukáše Masopusta.

Tři body jsou naše, druhá půle je velkou výstrahou

před 2 dny
Jan Bořil dovedl svůj tým proti Baníku Ostrava k výhře. Po závěrečném hvizdu ale úsměvy nerozdával. „Ve druhé půli jsme nehráli týmově. Museli jsme si to v kabině vyříkat,“ přiblížil chvilky po zápase kapitán sešívaných.

Další články