Radek Voltr odchází do Liberce

PRAHA – Sešívaný útočník Radek Voltr ukončil hostování v Karviné, do Edenu se ale nevrátí. Přestupuje do Slovanu Liberec.
Pětadvacetiletý útočník sice odchází do klubu, z nějž do Slavie míří Jan Sýkora, nejedná se ale o hráčskou kompenzaci. Oba přestupy jsou na sobě nezávislé.

„Radek Voltr určitě dostane v Liberci větší šanci hrát. Děkujeme mu za práci odvedenou pro klub a přejeme hodně štěstí v další kariéře,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Odchovanec hradeckého fotbalu a bývalý mládežnický reprezentant přestoupil do Slavie v červnu 2015. V Edenu však odehrál pouze první půlrok a vstřelil jednu branku. Následně kvůli hernímu vytížení odešel na jaře hostovat do Jihlavy. Na podzim 2016 pak hostoval v dresu Karviné.

Aktuálně

Tečku za skvělou sezonou udělá derby

včera
V posledním zápase premiérového ligového ročníku s nadstavbou se mistr ligy a vítěz poháru Slavia utká s celkem z Letné, který skončí na třetí příčce.

V poháru slávistky nevyhrály

včera
Fotbalistky Slavie ve finále poháru podlehly Spartě po penaltách 1:2.

Slavíme double!

včera
Sedmasedmdesát let čekali sešívaní na to, až opět získají double a to se jim povedlo právě teď! Pojďte si s námi v Sinobo Stadium užít nejen 293. derby se Spartou, ale i doprovodný program.

Další články