Slavia Museum a Stadium Tour se opět otevřely veřejnosti

V pátek 4. června se téměř po roce opět otevřely veřejnosti prostory Slavia Museum a Stadium Tour. V největším fotbalovém muzeu v Česku na stadionu v Edenu se mohou návštěvníci těšit na spoustu novinek!

V sezoně 2020/2021 získala Slavia pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského třetí mistrovský titul v řadě. Kromě prvenství v ligové soutěži se radovala také ze zisku domácího poháru. Všechny tři mistrovské trofeje a pohár pro vítěze MOL Cupu jsou společně umístěny na speciálním místě u fotostěny, u které se mohou fanoušci s trofejemi vyfotografovat.

Nechybějí ani exponáty z Evropské ligy UEFA 2020/2021, ve které slávisté dokráčeli až do čtvrtfinále, kde jim stopku vystavil až londýnský Arsenal.

Z novinek, které se vztahují k právě skončené sezoně, si můžete v muzeu prohlédnout dres a kopačky Krále střelců Jana Kuchty, dres Abdallaha Simy z podzimního derby na Spartě (3:0) nebo další vítěznou kšiltovku Jindřicha Trpišovského.

Novinky jsou také mez nestaršími exponáty. Jde například o kopačky legendárného brankáře Františka Pláničky, ve kterých odchytal nejen mistrovství světa 1934 v Itálii, ale vůbec celou svou fotbalovou kariéru ve Slavii. Dalším unikátem je vstupenka ze zápasu Slavie s Oxfordem z roku 1899.

V červnu máme otevřeno každý pátek, sobotu a neděli vždy od 10 do 18 hodin.

Vstupenky do Slavia Museum a Stadium Tour jsou v prodeji pouze on-line přes Ticketportal zde. Pokladny v Edenu jsou  momentálně uzavřeny. 

Přímo v Edenu ve Fanshopu Slavie si můžete zakoupit dárkové poukazy do Slavia Museum a na Stadium Tour, platnost poukazů je prodloužena do 31. prosince 2021. Tyto dárkové poukazy můžete zakoupit také on-line zde

Uplatnit můžete stále vouchery zakoupené přes Slevomat.

Podle aktuálních vládních opatření musejí návštěvníci muzeí mezi sebou dodržovat rozestup alespoň 2 metry, nejde-li o členy jedné domácnosti.

Ve vnitřních prostorách muzeí je nutné mít také nasazený respirátor.

Děkujeme, že tato opatření budete dodržovat i v našem Slavia Museum a v rámci Stadium Tour!

Těšíme se na vaši návštěvu! 

Aktuálně

Horní Měcholupy v novém: Je radost se o areál starat!

včera
Tréninkový areál Slavie v Horních Měcholupech dostal nový kabát. Co na to říká Daniel Vilhelm, bývalý hráč sešívaných, který zde v současné době působí jako správce?

HATT21CK heroes! Slávisté, kteří zkompletovali zlatý hattrick

před 2 dny
Podívejte se na všech 36 neporažených hrdinů, kteří v sezoně 2020/21 pomohli Slavii k zisku třetího mistrovského titulu v řadě, čtvrtého za posledních pět let a 21. celkově. Sešívaní navíc domácí soutěží prošli bez jediné porážky!

B-tým po otočce slaví výhru 4:3

před 3 dny
Slavistický B-tým otočil v závěru přípravné utkání s Živanicemi a zvítězil 4:3!

Další články