Slavia má klubové pivo!

Slávisté mohou nově zapíjet úspěchy speciálním klubovým pivem! V pátek sjela ze stáčecí linky v pivovaru Lobkowicz ve Vysokém Chlumci první lahev piva „Slávistická 11“.

Tento historický okamžik si samozřejmě nenechali ujít ani zástupci klubu. Se sládkem pivovaru Vítem Zrůbkem přivítali první lahve klubového piva záložník Petr Ševčík, asistent trenéra Pavel Řehák a tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

Přesně v 11 hodin se rozjela stáčecí linka pivovaru a začaly vyjíždět lahve Slávistické 11. Na tu úplně první čekali přímo na lince Vít Zrůbek, Petr Ševčík a Pavel Řehák. Lahev všichni tři podepsali a vytvořili tak malou součást klubové historie.

„Pivo k fotbalu patří. A k tomu nejlepšímu fotbalu patří to nejlepší pivo. Pivovary Lobkowicz jsou hrdým partnerem klubu SK Slavia. Vytvoření speciálního klubového lahvového piva tak byl logický krok,“ říká Jan Novák, ředitel marketingu Pivovarů Lobkowicz. „Věříme, že všem fanouškům i hráčům a lidem z klubu bude Slávistická 11 chutnat, že je potěší a že budeme mít všichni společně mnoho příležitostí připíjet jí na oslavu klubových úspěchů. Tím se báječně naplní motto ´fandíme s chutí´ našeho partnerství,“ dodává Novák.

Slávistické 11 bylo stočeno prvních 4 000 lahví. Číslo je symbolické – je to počet míst na Tribuně Sever, která je domovem slávistického kotle. Podle zájmu fanoušků a prodejů budou postupně vyráběny další várky. V prodeji bude Slávistická 11 exkluzivně ve fanshopu, a to jak přímo v rámci Sinobo Stadium i prostřednictvím e-shopu www.proslavisty.cz.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články