Slavia má klubové pivo!

Slávisté mohou nově zapíjet úspěchy speciálním klubovým pivem! V pátek sjela ze stáčecí linky v pivovaru Lobkowicz ve Vysokém Chlumci první lahev piva „Slávistická 11“.

Tento historický okamžik si samozřejmě nenechali ujít ani zástupci klubu. Se sládkem pivovaru Vítem Zrůbkem přivítali první lahve klubového piva záložník Petr Ševčík, asistent trenéra Pavel Řehák a tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

Přesně v 11 hodin se rozjela stáčecí linka pivovaru a začaly vyjíždět lahve Slávistické 11. Na tu úplně první čekali přímo na lince Vít Zrůbek, Petr Ševčík a Pavel Řehák. Lahev všichni tři podepsali a vytvořili tak malou součást klubové historie.

„Pivo k fotbalu patří. A k tomu nejlepšímu fotbalu patří to nejlepší pivo. Pivovary Lobkowicz jsou hrdým partnerem klubu SK Slavia. Vytvoření speciálního klubového lahvového piva tak byl logický krok,“ říká Jan Novák, ředitel marketingu Pivovarů Lobkowicz. „Věříme, že všem fanouškům i hráčům a lidem z klubu bude Slávistická 11 chutnat, že je potěší a že budeme mít všichni společně mnoho příležitostí připíjet jí na oslavu klubových úspěchů. Tím se báječně naplní motto ´fandíme s chutí´ našeho partnerství,“ dodává Novák.

Slávistické 11 bylo stočeno prvních 4 000 lahví. Číslo je symbolické – je to počet míst na Tribuně Sever, která je domovem slávistického kotle. Podle zájmu fanoušků a prodejů budou postupně vyráběny další várky. V prodeji bude Slávistická 11 exkluzivně ve fanshopu, a to jak přímo v rámci Sinobo Stadium i prostřednictvím e-shopu www.proslavisty.cz.

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články