Slávistky čeká poslední ligové derby!

Slávistky zatím v letošním ligovém ročníku neztratily ani bod a tuto sérii se pokusí prodloužit v dalším ligovém utkání. Již jisté mistryně čeká v sobotu 7.5. poslední letošní ligové derby se Spartou. Utkání se hraje od 16:00 na Strahově.

Sešívané fotbalistky již v aktuální sezoně odehrály tři derby – nejprve na podzim zvítězily 1:0 díky brance Terezy Szewieczkové. Odvetu v základní části soutěže na Strahově slávistky nezačaly nejlépe, když se již ve 2. minutě dostala Sparta do vedení, skóre ale poté slávistky otočily po brankách Veselé a zimní posily Haugstad. Ta samá hráčka poté otevřela gólový účet v posledních odehraném derby, jednoznačný výsledek 4:0 poté svými brankami pečetily Černá, Szewieczková a Necidová.

„O mistrovi už je sice rozhodnuto, ale tým Sparty nám má co vracet, na víc hraje domácí půdě, nebude to vůbec jednoduché utkání. Velkou roli budou hrát emoce a nasazení, které věřím, že bude na obou stranách stoprocentní,“ očekává náročný zápas Denisa Veselá.

 „Budeme se chtít dále vést na vítězné vlně, proto uděláme maximum, abychom uspěly,“ nepřipouští podcenění zápasu. „Už se samozřejmě těším na pauza po sezoně, až načerpáme novou energii, ale teď se ještě musíme soustředit na poslední dva zápasy a hlavně na finále poháru, kde chceme uspět a získat double,“ říká slávistická záložnice.

Zápas se Spartou můžete sledovat živě.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články