Slávistky odletěly na Ligu mistryň!

Fotbalistky Slavie odletěly v pondělí ráno z letiště Václava Havla do Londýna, kde je v úterý čeká od 20:30 úvodní zápas Ligy mistryň proti Arsenalu Londýn o postup do základní skupiny.

Trenér Michal Kolomazník ví, co jeho svěřenkyně čeká, Arsenal vyřadil naše fotbalistky v osmifinále Ligy mistryň před dvěma lety. „Soupeř dokáže hrát jak z hlubokého bloku, tak vysoko presovat. Na každém postu je zkušenost podpořena velkou kvalitou, je tedy potřeba se soustředit kompletně na celý tým a nejen na jednu hráčku. Pokud chceme pomýšlet na kvalitní výsledek do odvety, musíme na hřišti nechat úplně všechno.“

Kapitánka týmu Diana Bartovičová upozorňuje na sílu soupeřek: „mají silný a kombinační střed zálohy, hrají velmi rychle a mají velké množství dotyku s míčem. V útoku mají obrovskou sílu v podobě holandské útočnice Miedemi. I když se jejich tým za ty dva roky trochu obměnil, na každém postu maji velkou kvalitu.

Budeme chtít vycházet ze zabezpečené obrany, plnit taktiku, kterou si stanovíme a směrem dopředu využít maximum. Nechci říkat konkrétní výsledek, ale byla bych ráda, kdyby se nam podařilo vstřelit gol a podat takový výkon, abychom si po zápase mohly říct, že jsme udělaly všichni maximum.“


Utkání můžete sledovat zítra od 20:30 na stránkách www.arsenal.com

Aktuálně

Nejúspěšnější kouč Slavie? Jindřich Trpišovský a jeho tým

dnes
Jindřich Trpišovský a jeho kolegové nedělním vítězstvím ve vršovickém derby překonali v počtu ligových výher Karla Jarolíma a stali se nejúspěšnějším trenérským týmem novodobé historie Slavie! Obrovská gratulace, trenéři!

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové v předprodeji

dnes
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou v předprodeji v cenové kategorii Z1.

Nexen Tire partnerem Slavie

včera
Nexen Tire, jeden z předních světových výrobců pneumatik, se zařadil mezi klubové partnery. Slavnostní podepsání smlouvy proběhlo v Edenu ve středu 15. září.

Další články