Soupiska na Evropskou konferenční ligu

Slavia potvrdila soupisku pro skupinovou fázi Evropské konferenční ligy, kde se utká s Feyenoordem Rotterdam, Unionem Berlín a Maccabi Haifa.

Pro utkání skupiny Evropské konferenční ligy proti Feyenoordu, Unionu Berlín a Maccabi Haifa bude mít trenér Jindřich Trpišovský k dispozici 22 hráčů z prvního týmu a čtveřici mladíků z B-listu.

Brankářská dvojice Kolář a Mandous je doplněna Janem Sirotníkem a Christianem Fülöpem z B-týmu. Mezi obránci na soupisce nechybí Taras Kačaraba, Aiham Ousou nebo Ladislav Takács. Na soupisku se vrací Srdjan Plavšić s Petrem Ševčíkem, kteří kvůli zranění chyběli na předkola. Čtveřici útočníků tvoří Stanislav Tecl, Jan Kuchta, Michael Krmenčík a Ivan Schranz.

V odvetě play-off Evropské ligy proti Legii Varšava viděl červenou kartu Tomáš Holeš a po zápase Jakub Hromada. Tomáše Holeše čeká na úvod skupiny jednozápasový trest. Jakub Hromada dostal trest na tři zápasy za pozápasovou slovní interakci s rozhodčím v tunelu a na soupisce nefiguruje.

Na soupisce chybí dlouhodobě zranění David Hovorka s Lukášem Provodem. Na soupisce nejsou Mads Emil Madsen a Mick Van Buren.

Brankáři: Ondřej Kolář, Aleš Mandous

Obránci: Aiham Ousou, Alexander Bah, Lukáš Masopust, Ondřej Kúdela, Jan Bořil, Oscar Dorley, Ladislav Takács, Taras Kačaraba

Záložníci: Tomáš Holeš, Nicolae Stanciu, Peter Olayinka, Srdjan Plavšić, Ubong Ekpai, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Ondřej Lingr

Útočníci: Stanislav Tecl, Jan Kuchta, Michael Krmenčík, Ivan Schranz

B-list: Daniel Samek, Kryštof Obadal, Jan Sirotník, Christian Fülöp

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články