Startuje oficiální klubový podcast!

Slavia přichází s novým pravidelným podcastem, který přináší zajímavé hosty a fanouškům tak umožní být ještě blíže jejich klubu.

Se začátkem jara přichází Slavia s novinkou v podobě oficiálního klubového podcastu, který fanouškům pravidelně alespoň jednou do měsíce poskytne exkluzivní příležitost být ještě blíže jejich milovanému klubu. Na posluchače čekají debaty na aktuální témata okolo Slavie, pravidelné rubriky, zajímaví hosté a spoustu dalšího exkluzivního obsahu! Součástí každého podcastu bude velký rozhovor v rámci rubriky Řečnický klub, nebo také pohled slávistických osobností z různých sfér veřejného života na aktuální dění okolo klubu.

Poslechněte si premiérový díl!

V prvním díle se můžete v rubrice Řečnický klub těšit na velkého slávistu a aktuálně asistenta trenéra A-týmu Pavla Řeháka, nebo na dalšího věrného slávistu a moderátora Leoše Mareše, který vám nabídne svůj pohled na aktuální fotbalové dění. Dále si představíme mládežníky, kteří absolvovali společně s A-týmem náročnou zimní přípravu před jarními ligovými boji nebo si poslechneme ukázku z nového dílu Na slovíčka s Přémou Kovářem

Podcast je k poslechu na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na Soundcloudu. Poslechnout si jej můžete také zde v článku.

Aktuálně

B-tým: Pět gólů do sítě Bohemians

dnes
Ve třetím duelu Metal Conexion Cup Letní ligy sešívaní porazili Bohemians 1905 vysoko 5:0!

B-tým v sobotu vyzve Bohemians

včera
Třetí kolo letní ligy přinese B-týmu malé derby s Bohemians 1905 “ B“ na Xaverově od 10:00.

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

včera
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články