Těsná prohra v esports zápase s West Hamem

V pondělí večer jsme odehráli přátelský zápas mezi našim týmem a West Ham United. Během streamu probíhala soutěž o 3 hry FIFA 21, více se dočtete v článku.

Za SUPERSLAVIA esports nastoupil ve skvělé formě hrající Jakub "Cpt.Kubajz" Pudil se střetl s elitním esports hráčem Curtisem "Paps" Poolem, který patří mezi nejlepší hráče FIFA nejen v Anglii, ale na celém světě. Kubajz odehrál uplynulý víkend se skóre 29 vítězství a 1 prohra, Paps si vedl stejně. Oba jsou tedy v velmi dobré formě a mohli jsme tak sledovat velmi zajímavý trojzápas.

V prvním zápase Kubajz dlouho vedl a vyrovnávací gól dostal až v poslední desetiminutovce, čímž se zápas dostal do prodloužení, ve kterém Paps zápas překlopil na svou stranu a vyhrál 2:3. Druhý match skončil výhrou slávistického hráče 2:0. I ve třetím zápase Kubajz vedl, ale 2 penaltami a gólem z brejku nakonec prohrál 1:3.

Všechny 3 zápasy byly velmi vyrovnané a takticky zajímavé. Pro našeho hráče šlo o důležitý zápas, ve kterém změřil síly s jedním z nejlepších esports hráčů na světě. 

Ná všechny tři zápasy se můžete podívat zde:

Ještě před zápasy s Leverkusenem a West Hamem jsme naše hráče vyzpovídali. Jak se jim líbí nová FIFA? Jak se těší na turnaje? Dozvíte se ve videu:

Výsledky soutěže o FIFU 21

Během streamu zápasů mohli všichni fanoušci soutěžit o novou hru FIFA 21. Během každého ze 3 zápasů položil komentátor soutěžní otázku, správná odpověď pak byla vybrána první v pořadí v komentářích ve streamu. Níže se můžete podívat na otázky, správné odpovědi a výherce:

Otázka, správná odpověď a výherce:

 1. Proti komu v lize hrál Tomáš Souček v prvním zápase za Slavii?
  • správná odpověď: Tomáš Souček nastoupil poprvé proti Plzni 24. 7. 2015
  • vítězem se stal Štěpán Polášek
 2. Kolik soutěžních zápasů odehrál Vladimír Coufal za Slavii?
  • správná odpověď: Vladimír Coufal odehrál za Slavii 88 soutěžních zápasů
  • vítězem se stal Šimon Taraba
 3. Kolik soutěžních branek vsítil dosud Tomáš Souček za West Ham? 
  • správná odpověď: Tomáš Souček dal dosud za West Ham 4 zápasy
  • vítězem se stal Jakub Jarolím

Pravidla soutěže: Soutěže se může zúčastnit každý, kdo bude mít zapnutý živý přenos na facebookové stránce SK Slavia Praha nebo SUPERSLAVIA esports. Vítězem se stane ten, kdo jako první odpoví správně do komentáře přímo v živém přenosu. Vyhraje tak FIFA 21 na PlayStation a výherci následně pošleme kód ke stažení hry.

Aktuálně

V neděli od 18:30 proti Zbrojovce Brno

před 2 dny
Sešívaní vyzvou v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti v neděli od 18:30 nováčka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno.

Tým ukázal obrovské srdce a velkou kvalitu

před 2 dny
Sešívaní zvítězili ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy 3:1 na hřišti Nice. „Po všech stránkách to byl velice náročný zápas," říká Jindřich Trpišovský.

Za první gól jsem strašně rád. Vítězství je pro fanoušky

před 2 dny
Ondřej Lingr otevřel svůj gólový účet ve Slavii i zápis utkání v Nice výstavní trefou zpoza vápna. „Za takový první gól ve Slavii jsem neskutečně rád, vyšlo to parádně. V zápase jsme potvrdili formu, ve které musíme pokračovat."

Další články