Testy na koronavirus odhalily jeden pozitivní výsledek

V pondělí proběhlo plošné testování hráčů a realizačního týmu Slavie na přítomnost koronaviru. Testy odhalily jednoho nakaženého.

V pondělí 18. května proběhly plošné testy na koronavirus u hráčů Slavie, realizačního týmu a dalších lidí, kteří zajišťují činnost A-týmu. Jeden z hráčů měl pozitivní test. Po dohodě s krajskou hygienickou stanicí zůstane celý klub do čtvrtka v preventivní karanténě. Samotný hráč s pozitivním výsledkem má nařízenou povinnou karanténu.

V pátek pak proběhne u všech hráčů, členů realizačního týmu a dalších pracovníků klubu kontrolní test a v případě, že výsledky budou negativní, tak by se tým mohl v pátek odpoledne vrátit ke společnému tréninku. Další kontrolní test na COVID-19 čeká sešívané v pondělí 25. května. „Pokud i druhý pondělní test vyjde negativně, chceme v úterý normálně hrát,“ uvádí předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík.

Přípravné utkání s Jihlavou, které se mělo odehrát v úterý v 16:00, je zrušené.

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články