Testy na koronavirus odhalily jeden pozitivní výsledek

V pondělí proběhlo plošné testování hráčů a realizačního týmu Slavie na přítomnost koronaviru. Testy odhalily jednoho nakaženého.

V pondělí 18. května proběhly plošné testy na koronavirus u hráčů Slavie, realizačního týmu a dalších lidí, kteří zajišťují činnost A-týmu. Jeden z hráčů měl pozitivní test. Po dohodě s krajskou hygienickou stanicí zůstane celý klub do čtvrtka v preventivní karanténě. Samotný hráč s pozitivním výsledkem má nařízenou povinnou karanténu.

V pátek pak proběhne u všech hráčů, členů realizačního týmu a dalších pracovníků klubu kontrolní test a v případě, že výsledky budou negativní, tak by se tým mohl v pátek odpoledne vrátit ke společnému tréninku. Další kontrolní test na COVID-19 čeká sešívané v pondělí 25. května. „Pokud i druhý pondělní test vyjde negativně, chceme v úterý normálně hrát,“ uvádí předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík.

Přípravné utkání s Jihlavou, které se mělo odehrát v úterý v 16:00, je zrušené.

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články