Trenér Beránek oslavil obnovenou premiéru vítězstvím

UHERSKÉ HRADIŠTĚ/MĚSTSKÝ STADION - Trenér Beránek získal v obnovené premiéře na lavičce Slavie tři body. A nutno podotknout, že společně s realizačním týmem k vítězství přispěl vydařenými změnami v průběhu hry. „Střídající hráči měli na výhře velký podíl," přiznal kouč Slavie po utkání.
V prvním poločase se nám nelíbili i jiní hráči, to se někdy stává. Vystřídali jsme jednoho hráče před přestávkou, po přestávce tam přišel ještě Aldo Baéz. S Jardou Zmrhalem týmu pomohli, pak přišel ještě Karel Piták, který může tak na dvacet nebo třicet minut, a přinesl do hry velký přehled," popsal střídání kouč Slavie.

Soupeř byl dnes fotbalovější, to je potřeba si přiznat. My jsme se hledali, měli jsme tam spoustu pasáží, kdy jsme špatně přebírali hráče. Měli jsme problém s dlouhými míči na Doška. Jak už to tak ve fotbale bývá, dělali jsme všechno, co jsme mohli i se střídáním. Myslím, že střídání se nám povedla. Střídající hráči oživili hru. Povedl se nám jeden roh, vyrovnali jsme a pak nám narostlo sebevědomí. Soupeře to poslalo do kolen a my jsme využili takové jejich chvilkové nekoncetrovanosti nebo možná i frustrace. Dali jsme druhý gól, V závěru jsme výhru bránili a měli jsme štěstí. Můžeme hovořit o šťastném vítězství," komentoval trenér Slavie.

Po dlouhé době se v dresu Slavie v utkání prosadilo hned duo útočníku. To je pro nás velmi povzbudivé. O přestávce jsme k jejich výkonům měli výhrady, ale jsem rád, že jsme je oba nakonec nechali na hřišti až do konce. Oba si dali do sezony vysoké cíle co se týče vstřelených gólů, tak to dnes začali plnit," těší trenéra Beránka. Jak by ohodnotil výkon gólmana Hrubeše? Karel podal dobrý výkon stejně jako v celé přípravě. Pro nás to není žádné překvapení. Musí ale zůstat nohama na zemi," upozorňuje trenér.

Velkou měrou se na zisku tří bodů podíleli také slávisté v ochozech. Fanoušci Slavie byli fantastičtí celý zápas, vytrvale nás povzbuzovali. Myslím, že by zase mohla začít takové ta sounáležitost mezi hráči a diváky," zakončil trenér sešívaných.

Fotogalerie

Aktuálně

Hráči na hostování: Velký souhrn

včera
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Mám husí kůži. Všechno směřovalo do Edenu

včera
David Douděra po podpisu tříleté smlouvy hovořil v prvním rozhovoru o slávistických členech rodiny, svých ambicích, fantastické jarní části sezony i konkurenci, která na něj čeká.

Do Slavie přichází David Douděra

včera
Novou posilou Slavie je 23letý univerzál David Douděra, který naposledy působil v Mladé Boleslavi. Kometa jarní části sezony a autor deseti branek v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY podepsal v Edenu smlouvu do června 2025.

Další články