U13: Sešívaní ovládli Bican Cup!
Rozpis zápasů:
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha 1:6 (Holub - 2x Jinoch, Zíka, Konečný, Boguaj, Zamazal)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 2:3 (Orlić, Lončar - 2x Šárudi, Dikoš)
Burnley FC – DVTK 7:1 (2x Starkey, Lawton, Nehal, Dyson, Kamara, Vaughan - Rozgoniy)
FC Baník Ostrava - FC Zbrojovka Brno 2:6 (Rygol, Kyselý - 2x Neprelac, Baier, Bečva, Hložánek, Večeřa)
SK Slavia Praha - DVTK 9:1 (5x Zíka, Holub, Zima, Boguaj, Kroupa - Bánk)
MŠK Žilina – FC Zbrojovka Brno 4:3 (2x Šarudi, Hriňa, Dikoš - Tauš, Albert, Hložánek)
Burnley FC - Bohemians Praha 1905 2:4 (Rogers, Nehal - 2x Marek, Rosenvald, Chadžiev)
FC Baník Ostrava - HNK Hajduk Split 2:10 (Němčík, Hottek - 2x Krstanović, 2x R. Kanaet, 2x Pfeifer, Derek, Lončar, Rudić, Reić)
SK Slavia Praha - Burnley FC 11:1 (3x Holub, 2x Zamazal, 2x Kroupa, Zíka, Zima, Jinoch, Konečný - Ashton)
MŠK Žilina - FC Baník Ostrava 7:5 (Filo, Šarudi, Šinko, Hriňa, Horvát, Fiflík, Macura - 3x Kyselý, Rygol, Hottek)
DVTK - Bohemians Praha 1905 2:4 (Boldiszár, Benedek - Herák, Cupl, Sahula, Chadžiev)
FC Zbrojovka Brno – HNK Hajduk Split 2:8 (2x Večeřa - 2x Lončar, 2x Dragaš, Krstanovič, J. Kanaet, Kuzmanić, Pfeifer)
Boje o umístění:
Burnely FC – FC Baník Ostrava 6:4 (2x Rogers, 2x Vaughan, Brooks, Higgins – 2x Kyselý, Staněk, Němčík)
FC Zbrojovka Brno – DVTK 4:1 (Lopour, Baier, Tauš, Naprelac – Benedek)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 7:0 (2x Zamazal, 2x Kroupa, Zíka, Zima, Jinoch)
MŠK Žilina – Bohemians 1905 2:4 (Dikoš, Horvát – Rosenvald, Marek, Herák, Tichý)
FC Baník Ostrava – DVTK 4:2 (2x Kyselý, Imrich, Hottek – Benedek, Kaczwinszki)
Burnely FC – FC Zbrojovka Brno 4:8 (2x Lawton, Rogers, Higgins – 2x Naprelac, 2x Kříž, Lopour, Tauš, Oplt, Večeřa)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 2:1 (Krstanović, Putica – Dikoš)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:1 (Kroupa, Zima, Boguaj, Zíka, Jinoch, Holub – Cupl)
Konečné umístění:
1. SK Slavia Praha
2. Bohemians 1905
3. HNK Hajduk Split
4. MŠK Žilina
5. FC Zbrojovka Brno
6. Burnley FC
7. FC Baník Ostrava
8. DVTK
Cenu pro nejlepšího střelce turnaje si vystřílel slávista Jan Zíka.
Winter Cup U13
V sobotu se pak na venkovní umělé trávě hrál turnaj Winter Cup U13. Hrálo se systémem 10+1 na celé hřiště s hrací dobou 1x 30 minut.
SK Slavia Praha – DVTK 1:1
MŠK Žilina – HNK Hajduk Split 0:1
Burnley FC – SK Slavia Praha 0:1
DVTK – MŠK Žilina 1:0
HNK Hajduk Split – Burnley FC 2:0
SK Slavia Praha – MŠK Žilina 2:0
HNK Hajduk Split – DVTK 3:0
MŠK Žilina – Burnley FC 0:2
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 0:4
DVTK – Burnley FC 0:0
Celkové pořadí:
1. HNK Hajbuk Split 12 bodů 10:0
2. SK Slavia Praha 7 bodů 4:5
3. DVTK 5 bodů 2:4
4. Burnley FC 4 bodů 2:3
5. MŠK Žilina 0 bodů 0:6