U15: Starší žáci na turné v Číně

V pátek odcestoval tým U15 na týdenní pobyt v Číně, kde se utká se dvěma místními týmy. Po konfrontaci s týmy z Číny v České republice tak mají sešívaní starší žáci možnost sehrát zápasy se soupeřem také na jejich půdě.
S týmem odletěli do Číny také manažer mládežnické akademie Jiří Plíšek, šéftrenér dorosteneckých týmů Miroslav Beránek a trenér juniorky Pavel Řehák.

U15 měla naplánované dva přípravné zápasy. V prvním z nich porazila Jiangsu Suning U15/U16 1:0. Ve druhém utkání remizovala s čínským národním týmem U15 0:0.

Jiangsu Suning U15/U16 - SK Slavia Praha 0:1
Branka: Toula
Sestava: Fülop - Matys, Starý, Štětka, Leitl - Křišťan, Hroník, Kopáček - Douděra, Toula, Kulhavý
Střídali: Lytvyn, Hrubeš, Štěpnička, Hájek, Podrábský

Přípravný zápas hodnotil trenér Petr Karoch:
„Zápas hraný na 2x40 minut za vysoké teploty. První poločas probíhal většinou na polovině soupeře. Poměrně mnoho nepřesností v kombinacích bránilo častější střelbě. Po přestávce se hra vyrovnala a do zakončení se dostali i hráči soupeře. Výsledek odpovídá průběhu hry. Mohli jsme vstřelit ještě dvě branky. Soupeř mel jednu čistou příležitost, s kterou si poradil náš brankář včasným vyběhnutím.“

Aktuálně

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Podrobnosti nového herního formátu FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována, poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

U17: Československý pohár pro Slavii!

před 2 dny
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Další články